Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az úgy, hogy egyes...

Miért van az úgy, hogy egyes kérdésekre nem kapok normális válaszokat?

Figyelt kérdés
Számos ilyen kérdésem van pl: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kérdések_.. . Nem a kérdéshez illő válaszokat kapok, hanem haszontalanokat, sőt néha sértőket is melyek nem illenek a témához.
2013. jún. 9. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kapsz normálisválaszt rá mert eleve hülyeséget kérdezel. Van, hogy én is direkt hülye választ adok az ilyen kérdéseknél.

Szerinted hol lehet csajokat találni?

Halkan megsúgnám, hogy nem a szobádban ülve fog egy csaj besétálni.

Itt van a jó idő szóval menj ki a házból az utcára és máris találsz jó nőket, hogy milyen az majd eldől.

2013. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen igazad van, de én azért tettem ki azt a kérdést mert olyan lányra gondoltam, aki szép, okos és kedves egyben, és tudom, hogy az ige ritka.
2013. jún. 9. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más a mérce, hogy ki vagy mi a szép és kihez mérve okos. Már csak ezért is nem lehet megválaszolni a kérdésedet.

Másrészt meg ha nem mész ki az utcára, szórakozóhelyekre, strandra( ha már nem lesz árvíz) és nem ismerkedsz akkor sose fogsz találni egy olyan lányt aki neked megfelel.

2013. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!