Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a normális és valós kérdésekre alig, az ostoba kérdésekre sok válasz érkezik a "szerelem, szex témakörben"?

Figyelt kérdés

A normális kérdésekre kapott egy-két válasz se mind ép eszű válaszolóra vall.

Tényleg ennyire unatkoztok?


2012. aug. 27. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A normális kérdéseket elnyomják a trollok...
2012. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg ennyire unatkozunk,és te kedves kérdező kérdésedből kifolyólag..
2012. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi troll él közöttünk.
2012. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 valaki a tömegből ***** válasza:
Én sem értem, az ostoba kérdések amúgy is sematikusak. Szerintem lusták elolvasna vagy valami ilyesmi, mert általában akinek problémája van az kifejti bővebben.
2012. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Igazad van, én sem értem őket!

A múltkor is egy srác a kutyáját dugta, és aziránt érdeklődött, hogy lehet-e baja a kutyájának tőle. A sok b*nkó, b*gris, p*raszt meg nem tudott normálisan válaszolni!

Csak én hívtam meg magamhoz őket egy kis kutyatápra, hogy megnyugtassam kicsit a szegény kis lelkét...

2012. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy lusták elolvasni.

Kérdés, hogy tényleg lusták-e elolvasni vagy az olvasással is problémáik vannak... Mert hogy némelyik írni se tud, arra nem nehéz példát találni itt...

2012. aug. 27. 14:42
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert túl sok okosnak hitt ember van ezen az oldalon, akinek fogalma sincs sok mindenről, ezért nem tud hozzászólni a komoly, értelmes kérdésekhez, csak az értelmetlen, röhejes dolgokat puffogtatja. :)
2012. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

-Sokan unatkoznak, nincs jobb dolguk, mint hogy itt osztják az észt, amit nem értek, mert ugyan miként oszthatnák, ha nincsen nekik olyan...


-Azt képzelik, nagyon viccesek lesznek az idióta válaszokkal.


-A sok hü.lye kérdés és a sok hü.lye válasz miatt a normális embernek is elmegy a kedve erre az oldalra látogatni. Maradnak szinte csak a hüly.ék...


-Aztán 12-17 éves korosztály minden tagjától se lehet normális gondolkodást várni. Ez látszik is a kérdéseiken, válaszaikon. Amikor se tudják, hogy lehet, vagy hogy nem lehet teherbe esni. Na tőlük csak ennyire lehet értelmes válaszokat kapni.

2012. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretek olvasni, de sok kérdést tényleg olyan vontatottan, hosszan, ömlesztve küldik le a(z amúgy értelmes, valódi problémával előálló) kérdezők, hogy inkább tovább kattintok.

Persze van olyan is, amikor hosszú a kérdés, de jó az írás, olvastatja magát és kíváncsivá tesz. De ez a ritkább.

2012. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!