Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez mi? Miért írták ezt?

Ez mi? Miért írták ezt?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést,hogy milyen 'gimis' könyveket tudtok,és mikor újra beléptem az oldalra,ezt írták ki:

A ... kérdést töröltük, mivel a kérdés, vagy a kérdésre érkező válaszok vélhetően sértik egy harmadik fél szerzői jogait. Kérjük, ne írd ki újra!


Már miért sértenék egy harmadik fél szerzői jogait? Azt írtam,hogy tudnátok-e olyan könyveket írni,ami gimiben játszódik,és hogy ha lehet,pdf-ben le lehessen tölteni.



2013. jún. 18. 08:13
 1/4 Antimod ***** válasza:
Valószínű megijedtek a modik, hogy linkekkel fogtok dobálózni, ami viszont már jogsértő.
2013. jún. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de mondjuk én arra gondoltam,hogy privátban küldték volna a linket.Mind1.
2013. jún. 18. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén nekem is most nézz ide:


Tisztelt Felhasználónk!


"Hol találom meg? SŰRGŐS!" kérdést töröltük, mivel a kérdés, vagy a kérdésre érkező válaszok vélhetően sértik egy harmadik fél szerzői jogait. Kérjük, ne írd ki újra!


Ez az üzenet az oldal moderátoraitól érkezett, tartalma fontos!

Kérjük, a benne írtakat vedd figyelembe az oldal további használata során! Felhívjuk figyelmed, hogy az oldal szabályzatának be nem tartása a hozzáférés korlátozásával, vagy regisztráció megszüntetésével járhat.

Üzenetünkre a moderator@gyakorikerdesek.hu e-mail címre küldhetsz választ, amint lehetőségünk nyílik rá (de legkésőbb 2-3 munkanapon belül) válaszolunk.

Az üzenet bezárásához kattints az alábbi gombra!.

2013. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden kérdés, ami olyat tartalmaz, hogy valamit le akars tölteni, ellenkezik az oldal szabályaival. Ilyen egyszerű. Kivételt képeznek azok a dolgok, mint amikor a szerző maga teszi fel az oldalára a könyvét, mert az ingyenes, illetve az elektronikus könyvtárak.

De többnyire a neten elérhető könyvek, filmek, játékok mind-mind szerzői jogvédelem alatt állnak.


Például én hiába keresnék, és letöltenék egy pár 1980-as, 1990-es amerikai gyerekfilmet, amit már sehol sem lehet kapni, se dvd-n, se vhs-n, ha felteszem a kérdést, azt jogosan törlik, mert a cucc jogvédett. Például évek óta keresem a Szíves Bocsok rajzfilmet, de nem találtam meg, csak a gagyi Csodaországosat, és nem is tehetek fel ezzel kapcsolatban kérdést, mert a film a Nelvana tulajdona és jogvédett.


A törölt kérdésedre pedig csak azt tudom ajánlani, amit eddig mindenkinek: Regisztrál a canadahun fórumra, olvasd el a fórumszabályzatot, és jó mulatást!

2013. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!