Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » MMiképpen lehetséges, hogy az...

MMiképpen lehetséges, hogy az Orsitsch Mária nick még életben van?

Figyelt kérdés

Miért nem zavarja a gyakorit, hogy ez a név a múlt század legsötétebb korszakát idézi, melyben a nácik nemlétező legandákat fabrikáltak annak bizonyítására, hogy ők felette állnak minden más népnél.

A vril társaság, benne Orsitsch Mária élen járt ebben. Közvetlenül nem tapad vér a kezéhez, de a második világháborúhoz, sokmilliós veszteséghez vezető utat ő is egyengette.



#háborús #nick #bűnös #Orsitsch Mária
2013. jún. 18. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:

mert szerintem fingjuk sincs erről, eddig nekem se volt...

ez csak egy felhasználónév

2013. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy létezik ez a kérdés! Nem tom, mi jár a kedves "Mária" fejében, de hogy nem egészen 100%-os, azt én már levágtam. Amúgy nem lehet felhasználókat jelenteni a nickjeik miatt? Gondolok itt arra, hogy nem szaladgálhatnak "Sztálin elvtárs"ak meg "Himler"ek ezen az oldalon.
2013. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és ha egyszerűen így hívják szegény embert???
2013. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a legszomorúbb, hogy fogalmatok sincs ki volt ez a személy és mi köthető a nevéhez, azt sem tudjátok mi volt egyáltalán ez a Vril-Társaság és mi volt a céljuk, valamint csak homályos elképzeléseitek vannak úgy erről az egész témáról, de amint meghaljátok a náci szót egyből elkezdtek hisztizni mint a kisgyerekek . Soha senkit nem győzködtem, hogy úgy gondolkodjon mint én, egyszerűen leírtam hogy mit gndolok a témáról, de úgy látom már ez is bűnnek számít .

A legszánalmasabb mégis ez a Baksai-Róka Béla nevű felhasználó aki mindent kitalál hogy lejárasson, folyamatosan lek*rváz, szid és addig hisztizik még el nem éri a célját . Ez a gyerekes és gerinctelen viselkedés biztos egy érett felnőttre vall . Gratulálok a szintedhez .

2013. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én is szimpatizálok a nácizmussal pontosabban a nemzet szocializmussal, én nem akarok egy népet se kiírtani, max asszimilálni, a németek okosak és precízek, közelebb állnak hozzám mint a zsidók, bár én nem akarok német lenni csak tisztelem őket, a náci németek sok mindent tudtak amit mi nem és olyan tudás birtokosai voltak, és Európát is meghódították szóval valamit nagyon tudtak, és a náci ideológia részben tetszik, ennek egy magyar változatát be is hoznám az országba, vagy is jelen van ez a hungarizmus, bár nem is kell semmilyen hasonló ideológia csak egy kis laza nacionalizmus, de mindegy, szóval ezért tisztelem a németeket, és "Orsitsch Márianak" pedig nem egy náci maga a náci párt vagy eszme tetszik hanem a Vril társaság ami kapcsolatban állt a nácikkal de nem náci volt, és lehet hogy nem is maga a társasággal szimpatizál hanem azzal a nővel akit Orsitsch Máriának neveznek, de lehet hogy csak a vril energia tetszik neki, szóval úgy ocsárólsz egy embert hogy nem is ismered.
2013. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
sok igazat beszélsz, de sok hülyeséget is, de nincs kedvem ki javítani egy két dolgot. és nem azt mondtam hogy a nácikkal szimpatizálok hanem a náci eszmével és a német néppel!
2013. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hja kérem, a férgek nem pusztulnak ki, CSAK ÁTVEDLENEK...
2013. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ki a féreg te k.csög
2013. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Mindig az, aki kérdezi...! ): hi-hi-hi-hi...
2013. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!