Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A GYIKesek direkt külön engem...

A GYIKesek direkt külön engem figyelnek? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, túl sok felhasználó és teendő van ahhoz hogy direkt egyeseket kiemeljenek és velük foglalkozzanak.

Viszont az oldalon nem csak trollok vannak, akik rontják a hangulatot és direkt a szabályok ellen munkálkodnak káoszteremtéssel; hanem vannak olyanok is akik a szabályokat betartva és egy kis rendfenntartást segítve vannak jelen. Ezek az emberek pedig ugyanúgy jelenthetik a kérdéseidet és válaszaidat, amit már a moderátornak csak ellenőriznie kell és törölnie ha nem megfelelő.


Emiatt pedig hiába van mondjuk 5 moderátor, ha nekik 50 másik ember segít, gyorsabban meg lehet szabadulni azoktól akik nem tartják be a szabályokat. Látszatja azért nincs még idővel sem, mert sokkal többen vannak akik a "rossz" oldalt erősítik, mint a "jót".

2012. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ezt a kérdésemet is lehet, hogy pár perc múlva letörlik? mert én ezt most nagyon nem szeretném, ha eltűnne.
2012. nov. 22. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Van rá esély, az ilyet általában szokták. Én is bánnám, mert feleslegesen írok regényeket.


Amit még nem mondtam: ezen kívül vannak túlbuzgó emberek akik minden olyan kérdést jelentenek ami nem lenne szabályszegő alapjában véve, de olyan szavakat tartalmaz amit nem szeretnek a moderátorok. Például letöltést tilos kérni, de ha valaki egy letöltött film lejátszásával kapcsolatban kérdez - ami ugye már egy programmal kapcsolatos hiba lehet - azt is jelentik és törlik, alaptalanul.

A negyedik típus az oldalon pedig a "rossz" moderátor, aki vagy nem ellenőrzi a bejelentés valóságát és automatikusan töröl, vagy olyan dolgot nem töröl amit kellene, egyszóval van itt 1-2 közömbös és többet ártó mint segítő rendfenntartó is, akiket ráadásul megfizetnek azért hogy ilyen minőségű munkát végezzenek.


Pont ezért lehet hogy neked igazad van, mert ártatlan kérdést tettél fel, de mégis törölték. Lehet, hogy szabálysértő kérdést tettél fel, és jogosan törölték. Lehet hogy nem volt sértő a kérdés, de egy nagyokos tag jelentette, és lehet hogy nem kellett volna törölni, de egy nemtörődöm moderátor mégis megtette.

Van itt káosz rendesen.

2012. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha, fizetős Full verziós programra kérsz letöltési linket,

ha uilyen programhoz kérsz széria számot, kulcsot stb.

tehát a mi, a jelenlegi törvényekbe ütköző cselekménynek számít, azt nem fogják támogatni az oldal üzemeltetői.


DE, példul egy kérdésre... (hogyan lehet a Microsoftal e-mailben felvenni a kapcsolatot) a válaszomat, amely egy közvetlen link volt, ahonnan megírhatta aze-mailt, 3 percel!! a kiírás után törölték.


Úgy, hogy erősen javasolt a Microsoft -al kapcsolatban, kérdést NEM felvetni, és hasonlóan ezek megválaszolását kerülni, mert teljesen felesleges, időpocsékolásnak tűnik...

2012. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem a MS volt a baj. Van valaki a Számítástechnika témakörben aki a szükségesnél többet ügyködik, és olyan dolgokat jelent be amit nem kellene.


Ezért mondtam hogy két emberes a dolog. Egyrészt van egy (vagy több) ember aki indokolatlanul próbálja a kérdéseket-válaszokat eltávolíttatni, és ehhez kellene a moderátornak megnéznie hogy valós-e a szabálysértés. A másik hibás ember a moderátor, aki viszont nem nézi hogy mi is a bejelentett hozzászólás/kérdés, vagy mit is tartalmaz valójában a link, hanem egyből töröl.


Ezek ellen annyi megoldás van, hogy újra felteszed a kérdést vagy leírod a választ, ha az tényleg nem volt szabálysértő. És reméled hogy legközelebb ha megint bejelenti valamelyik tag, akkor olyan moderátor fogja látni aki normálisan csinálja a dolgát, és meghagyja.

2012. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha nekem is van ilyen érzésem :-D Olyan kifejezéseket ismer fel, ami sztem már meghaladná egy számítógép intelligenciáját. Gondolom, a moderátorok néha belenéznek, de nem kell megijedni, nem nyomoznak le stb.
2012. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

múltkor elég durva dolog történt velem. Írtam egy zenével kapcsolatos kérdést, de véletlenül a Könyvek kategóriába raktam bele. Írtam utána egy "bocs, rossza a kategória" kommentet, hogy mentsem a menthetőt. Két óra múlva megnéztem és a kérdés már a zene kategóriában volt! Jó, oké, át tudják rakni, nem is ez a durva, hanem hogy ezek szerint minden kérdést figyelnek???

(talán ezt a kérdést is és most röhögnek rajtunk XD )

2013. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebből még nem következik hogy figyelik. A kérdések lehet jelenteni abból a szempontból, hogy rossz kategóriában írták meg. Jelentés esetén nem csak törölni szoktak, hanem áthelyezni kérdéseket a helyes témakörbe, ahogy veled is történt.


Aligha van bárkinek is kapacitása arra hogy napi 4-5000 kérdést és ugyanannyi vagy több beérkező választ egyesével átnézzen.

2013. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!