Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért korlátozhattak le a...

Miért korlátozhattak le a moderátorok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Csak 2óránként írhatok ki kérdést.

2013. jún. 25. 07:22
 1/8 gelazso ***** válasza:

ez egy nagyon jó játék az adminoknak. ök az istenek egy oldalon és az ellenörzés élményét kihasználva élvezkednek :-)

(persze ez az oldal kivétel)

2013. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mindenki alá lovat ad a tudat, hogy ő most többet tehet meg egy átlag felhasználónál... és elkezdenek trollkodni, szemétkedni, b@ szogatnak, a szabályokat nem tartják be


lehet ez egy MC szerveres 9 éves hülyegyerek aki most próbaidős admin, vagy egy SAMP szerver modi... vagy akár egy közösségi oldalas is


a moderátor akkor moderátor ha jogosan cselekszik, nem f@ sszopóskodik, és nem szopat másokat, "mert csak"


ez tény

2013. jún. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért a moderátorok védelmében:írtam ki néhány fake kérdést. Tapasztalatokat írjatok!
2013. jún. 26. 10:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja hogy ez egy büntetés?! :O

Én is csak 2 óránként írhatok ki kérdést! De azt hittem, mindenkire vonatkozik ez az új szabály. Bár szerintem még mindig jobb, mintha véglegesen kitiltanék az embert...

De azért látszik a Szex, szerelem kategóriában, hogy sokkal ritkábban jönnek az új kérdések. :D

2013. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
énfél oránként. este ha jól tudom, akkor van 2 óránként. lehet h még újak vagytok az oldalon nem?
2013. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja az lehet, megint félóra. Akkor biztos azért, mert éjjel nem tudják figyelni a sok kamust, mint én!
2013. jún. 27. 10:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam éjfél után szokott ez lenni.
2013. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet h változtattak, mer a fansiten napi egy kérdést, most 8 óránként lehet kitenni (ill nem kérdést, hnem topikot) társoldalak.
2013. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!