Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bevált módszer, h ne parázz...

Bevált módszer, h ne parázz forgalmi vizsga előtt/alatt? Milyen tippjeitek vannak necces helyzetekre, esetleg egyéb tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Parkolási tippek külön jól jönnének.
2013. jún. 16. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, anno amikor én vizsgáztam otthon felejtettem a vizsgalapomat, végig kellett rohannom a városon és úgy estem be 5 perc késéssel :D Olyan ideges voltam, hogy kb. fel sem fogtam, hogy vizsgázok és meglett :D

Amúgy túl nagy tippek nincsenek a dologban, vezess a legjobb tudásod szerint, csináld úgy a dolgokat, ahogy az oktató mondta (még akkor is, ha bizonyos esetekben nem tűnik a legjobb megoldásnak).

2013. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és a parkolás tökéletességének érdekében nincs még valami jó tipped? :D
2013. jún. 16. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem holnap lesz a forgalmi vizsgám. A parkolással kapcsolatban a tapasztalatom az, hogy magabiztosan kell kanyarodni az autóval (mindegy, hogy párhuzamos, vagy merőleges), használni kell a tükröket, és mindig legyen fékkészenlét, aztán ha hülyeséget csinálnál, ráfékezel, és még van egy javítási lehetőséged.
2013. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kend meg a markát!
2013. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az oktatóm csak ennyit mondott:


Útburkolati jel, fényjelző, tábla, kanyarodási szabály

2013. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!