Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme van a pontozásnak...

Mi értelme van a pontozásnak és a toplistának, ha úgyse tudom, hogy ki válaszolt a kérdésemre, vagy hogy ki tette föl a kérdést?

Figyelt kérdés
Nem a százalékozásra gondolok - a gyengébbek kedvéért.
2008. jún. 23. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
A saját aktivitásodat tudod nyomon követni vele.
2008. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Az előttem szólónak:

Az aktivitásomat ugyan nem.

kb 20%-ban még a kérdés feltevője sem pontozza a kérdésére érkezett válaszokat.

Tapasztalatom szerint a pontos és kimerítő válaszok nem kapnak értékelést. Inkább a vélemények kapnak.

Néha meglepődöm az értékelésben megjelenő tudatlanságon. Néha meg szórakoztató. :)


A kérdezőnek:

mi változnak akkor ha ezeket tudnád?

Ugyanaz az ember írhat néha sületlenséget néha meg nagyon fontos új infót. Nincs olyan aki mindent tud. :)

2008. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát épp azért, mert amúgy sem számít, sem nekem, sem másnak, nem látom értelmét. A saját aktivitásomat, tudom, másé annyira nem érdekel.

A hasznossági százalék nem rossz, de tulajdonképpen néha egymást hülyítik az emberek, és volt, hogy megírtam nekik az igazat, és lepontoztak meg lehülyéztek... Pedig nem vélemény volt, hanem tény, amit írtam. No mindegy.

Tudom, hogy egy ember nem lehet mindennek tudója. Kezdek megcsömörleni ettől az oldaltól... Pedig sok jó dolog van azért itt.

2008. jún. 23. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

A pontozás smafu!

Ebben az oldalban az a jó nekem pl., hogy amíg a más baján próbálok segíteni, rengeteget tanulok is!

2008. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

A pontozás egy kis játék, versenyhelyzetet teremt, válaszadásra és kérdéskiírásra, az oldalra való visszatérésre sarkall - ez a célja.

Akit nem érdekel az ilyesmi, azt természetesen nem fogja megérinteni a dolog - különbözőek vagyunk.

2008. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól lehet vele fejlődni
2022. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!