Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontoznak le egyes...

Miért pontoznak le egyes kérdésekben, amikor csak a saját véleményemet nyilvánítom ki?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

ismerős....

nem szeretik az eltérő véleményt:D

2013. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Mert vannak olyanok akik szeretik visszahallani a saját véleményüket. Az megnyugtatja az ilyeneket és növeli a nem létezö IQjukat... ;)
2013. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

A kérdésed teljesen jogos. Nekem már nagyon elegem van az értelmetlen pontozásból. Főleg a családi, politika kategória ami borzalom.

Szerintem fontos lenne ezen változtatni, mert egyre kevesebb itt az értelmes ember. Pár éve még egész normális válaszok érkeztek és egész normális kérdések voltak. Most meg minden második kérdés egy idióta kérdése (bocsánat, de aki nem képes beírni a google-ba, hogy Tibet-Magyarország távolsága az idióta) a válaszok is gyakran értelmetlenek néha azért mert a kérdés is az néha azért, mert a válaszoló akkor is válaszol ha rohadtul nincs otthon a témában.

Sok jó válaszoló tűnt el, mert állandóan le lett pontozva. Egyre nehezebb értelmes választ kapni, mert a normális emberek leléptek innen. Nem érdekel a pontozás, de rosszul esik nekem is amikor megosztom a tapasztalataimat, segítek (szakmában, szóval nem hülyeségeket válaszolok) és aki nem ért egyett az lepontozz. De legalább válaszolt volna ő is, hogy miért nem volt jó a válaszom.

2013. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Egyet értek az előttem szólókkal, én személy szerint próbálok minél több olyan kérdést megválaszolni amiben otthonosan mozgok, de felettébb zavaró,ha az én véleményem nem egyezik valakiével, és lepontoz:S
2013. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Zavarja őket ha valakinek van saját egyénisége és szemléletmódja az életben és másképp látja a dolgokat.Pedig ettől függetlenül nem feltétlenül lehet rossz a másik álláspontja.Csak vannak olyan emberek akik ezt nem értik vagy nem akarják megérteni.
2014. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre az alábbi mondás a legjobb válasz: Mi jár annak, akinek igaza van? A szája. (vagyis sokan nehezen viselik a negatív véleményt, főleg ha az igaz is.)
2016. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!