Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért lett ilyen ez az oldal?

Miért lett ilyen ez az oldal?

Figyelt kérdés

Akarok írni valamit, trágárt, egy csillagot teszek bele, vagy ha f@**szt akkor @-ot, erre nem engedi így elküldeni, bele kell még írni minden hülyeséget. Nem túlzás ez így? És csomószor hibás is, már agyo teszem minden vacakkal, de még úgyis azt írja fennakadt a trágárságszűrőn. Aztán még teszek bele vackot, akkor átenged, de olyan is van h vissza kell még lépnem és még egyszer elküldeni, csak úgy engedi, szóval tele van hibákkal, miért kellet így elszúrni?


Nem érdekel ha kitörlik a moderátorok, erre szeretném felhívni a figyelmet, mert nagyon idegesítő.



2013. júl. 2. 17:56
 1/6 A kérdező kommentje:
másnak is van ilyen gondja?
2013. júl. 2. 17:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem soha, mert még nem is próbáltam trágár dolgokat leírni. Mindent körül lehet írni, minek írjunk le csúnya szavakat?
2013. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erről nem is tudtam :O térj át a @-ról az ä-ra azt nekem tegnap még engedte. Am. én már azon kiakadtam, hogy az LMGTFY-s linkeket nem engedi... -.-
2013. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig lekene szokni a csuna beszedrõl ez olyan gusztustalan káromkodni egy általán nem meltó így viselkedni. Ha valamit közölni akarsz akor azt szepen is kilehet mondani.
2013. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek miatt, mint te!
2013. júl. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó így.

Sőt, tovább mennék. Szerintem még azokat is ki kellene szűrni az oldalról, akik trágárkodni akarnak. Pl. egy trágárkodás-próbálkozó figyelőt beállítani. És aki többször fennakad a trágárkodásszűrőn, akárcsak te, az belekerülne ebbe az új figyelőbe, és le lenne tiltva egy idő után.

Egyáltalán nem kellenek ide trágárkodók, trollok, nagyon jól meglenne nélkülük az oldal. Legalább akkor fellendülne, ismét olyan élet lenne, mint néhány évvel ezelőtt volt.

2013. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!