Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az mitől lehet, hogy kanyarodá...

Kalandkakas kérdése:

Az mitől lehet, hogy kanyarodás közben, mikor a bal oldal kap terhelést furcsa hangot hallok!? Ilyen súrlódó, zörgő, morgó hang! Van mikor olyan hangos, hogy a rádiót is elnyomja már. Főleg csak kanyarban és hosszabb távon hallható. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez leginkább féltengelycsukló. Vagy kerékcsapágy de annak mindig morognia kellene.
2013. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Műszaki hibára gyanakszok. Ha elvinnéd szerelőhöz, kb. öt perc alatt kiderülne. Úgyis meg kell csináltatni, nem érdemes halogatni. Szerintem egyébként kerékcsapágy.
2013. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy kopott a fék.. Nálam az volt. De a szerelő 5 perc alatt megmondja
2013. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát egyik ismerősöm autószerelő, nála voltam már.. felemelte, alámászott, nézegette az alján a dolgokat, rángatta, forgatta kereket, ment vele egy kört és azt mondta semmi különös, nem talált semmit, ami adhatja a hangot. De én attól még hallom és eddig nem volt ilyen!! Néha nagyon is hallani. Szerintetek nem volt elég alapos, ahogy megnézte? Én arra gondolok, mivel ugye ingyen nézte meg és lehet nem vette eléggé komolyan? Amit irtatok, hogy lehet kerékcsapágy azt csak a kerekek levételével lehet leellenőrizni vagy hogyan?
2013. jún. 18. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Bal oldali kerekcsapagy galyra ment ,nem veszes a dolog legfeljeb fejre allsz.Ez ahogy mondod akkor morog stb.amikor terhelest kap.Nagyon ne vidd sehova, kerek le uly csapagy a lelke
2013. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!