Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet, hogy mostanában...

Hogy lehet, hogy mostanában jóval kevesebb válasz érkezik a feltett kérdéseimre, mint régen?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én 2 éve regisztráltam kb. és egy kérdés feltevése után kb. 10-15 perc múlva jött is egy válasz (humor kategória esetén meg egymás után szinte)

Most meg, ritka ha van 1-2 válasz a 4 napos kérdésemen.


2013. júl. 2. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem tényleg nem nagyon jönnek válaszok.
2013. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
...amúgy azért van mert a december 21. reptoid invázió után az olvasok többsége meghalt.
2013. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talan mert nyar van?
2013. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vélem, hogy más okok is vannak, de amiket részben olvastam, részben én is tapasztaltam:

1) Nagyon sok az ismétlődő kérdés.

Unalmas ugyanazokat a válaszokat újra- és újra leírni.

Ráadásul nemegyszer olvastam kérdezői felháborodást, ha belinkeltek pl. 5, az övével egyező kérdést, amelyekre bőven voltak válaszok.

Gondolom, hogy velem együtt, mások is válasz nélkül hagyják ezeket.

2) Nagyon sok olyan kérdés van, amelyre - bármelyik internetes keresőt használva - jónéhány pontos,részletes válasz található.

3) Tapasztalható, hogy alacsony hasznosságúra értékelnek teljesen pontos, hiteles választ. (Pl. érvényes jogszabály idézésére nagy felháborodással jönnek olyan hozzászólások, és "lepontozások" is, hogy "ne már hogy így csináljam", "ne írják nekem elő" stb.)

Az is tapasztalható, hogy ezek a kérdés után viszonylag rövid időn belül történnek (Pl. 16 válasznál látszik, hogy az első 11 van hasznosság szempontjából értékelve, a többi nem.) Ha kivár valaki, akkor pl. 3 nap múlva nyugodtan írhat korrekt választ, a "lepontozókedv" már elszáll, nem nézik a kérdést, a kérdező pedig - ha nem törölte a kérdés megfigyelését - akkor is elolvashatja a "Saját kérdéseid" között.

Például ez is oka a napok múlva történő válaszadásnak.

2013. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy vagy két éve újították meg a honlapot. Akkor nagyon sokan háborogtak, hogy nekik nem tetszik, nem is fognak feljárni a későbbiekben. Ez után szerintem meg is csappant a látogatottság. Régebben csak úgy peregtek a kérdések a főoldalon, most pedig van, hogy órákig is kint van ugyan az.

Gondolom az is kedvét szegi a felhasználóknak, hogy nagyon sok, egyre több a kamunak tűnő kérdés ( csak azért nem írom, hogy kamu, mert nincs rá bizonyíték, hogy az ).

Ezeken kívül egyre több a troll, egyre több kategóriában.

Meg persze a mániákus lepontozók miatt is csökkentek a hozzászólások. Van aki túl komolyan veszi a pontozást, és már nem is válaszol inkább, csak nehogy le legyen pontozva, és essen a százaléka. Ezt többen is írták már, tehát "saját bevallás" alapján írom.

2013. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!