Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha a válaszom szürke kezet...

Ha a válaszom szürke kezet kap, az hány "%"-nak felel meg?

Figyelt kérdés
Tehát ha a válaszom csak piros kezet kap, akkor nyilván az lesz ott, hogy 0%-ban tűnik hasznosnak. Ha csak zöldet, akkor 100%. Ha csak szürkét kapok, akkor az mennyi lesz?
2013. júl. 4. 23:10
 1/7 Egy ork ***** válasza:
100%
Szerintem 50%. De több értékelés után írja csak ki.
2013. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kösz a választ. Nyomtam zöldet.


Kedves moderátorok! Ha látjátok, esetleg egyikőtök válaszolhatna. Mármint ti biztos tudjátok. :D

2013. júl. 4. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is 50, de nyomj nekem egy szürke kezet, és aki látja az is nyomjon egy szürkét és akkor megtudjuk.
2013. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké. Toltam egyet. Köszönöm a választ, meg a vállalkozást. :D
2013. júl. 5. 13:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálam azt írja, hogy 50%-ban tűnik hasznosnak. Ezek szerint akkor annyit ér. Köszönöm mindenkinek a segítséget. :)
2013. júl. 5. 15:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Most már nálam is :), am. adtam még egy szürke kezet egy másik felhasználóról is, úgyhogy biztos 50% egy újabb rejtély megoldva...
2013. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, ti hol éltek, de nálam zöld, kék és piros kezek vannak. Szürke nincs.
2013. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!