Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az itt, hogy normáli...

Miért van az itt, hogy normális választ adok, megköszöni a kérdező, mondja, hogy sokat segített a válaszom és mégis sokan mások lepontozzák?

Figyelt kérdés
Annyira dühít, hogy kedvesen-normálisan szeretnék válaszokat adni, ezzel segítve a többi embert és sok troll lepontoz, így az jön ki az átlagomból, hogy nem is adok rendes válaszokat.

2012. dec. 14. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Én is így vagyok vele,szerintem a legtöbben úgy vannak vele hogy hülyének nézik a kérdezőt és elvárják hogy mások is annak nézzék vagy csak felakarnak kerülni kommenthuszára és nem tetszik nekik hogy van olyan aki segíteni akar másoknak.
2012. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert azt hiszik, hogy ez jó. Szerintem meg kellene tanulniuk rendesen pontozni, nem csak összevissza nyomogatni azokat az értékelő eszközöket...
2012. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Vannak, akik direkt csinálják.

Vannak, akiknek lényegében fogalmuk sincs a válaszodról, de mivel nem egyezik az övékkel ezért lepontozzák.

(A magyarok többsége nem tartja tiszteletben mások véleményét, s ha az az övékkel nem egyezik, akkor bizony hülye, kommunista, náci, liberális, zsidó, antiszemita...stb vagy. Na ugyanígy megy itt is.)

2012. dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Ja, még egy.

A válaszolók többsége már nem is a kérdésre válaszol, hanem valaki másnak a kommentjére. És ebből szoktak elindulni a nagy lepontozások (csak azért is) és az összeveszések.


De a lényeg az, hogy maga a kérdés feltevője hasznosnak találja a válaszod.

2012. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

nasar2002!

Értelmes vagy te is...

2012. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Itt is már szépen pontozgatott valaki :) ilyenek az emberek, ha nem egyezik X véleménye Y-éval, akkor már mindjárt megy a lepontozás. Ez akkor nagyon vicces, mikor az a kérdés, hogy neked tetszik e a Szütyellő név, amire ugye csak annyi válasz lehet, hogy igen vagy nem, de azok is le vannak pontozva :D :D :D Az én válaszom is le lesz, de előre szólok, aki így tesz az magát minősíti, még így névtelenül is ;)
2012. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Nálam például van, hogy többnyire értelmes választ adok, írok egy egész fogalmazást, mindenre kitérek stb.. de mivel esetleg a nézeteim eltérnek az általánosan elfogadottaktól és lepontoznak akkor én is lepontozok ott mindenkit.
2012. dec. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!