Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is meg kéne...

Szerintetek is meg kéne szüntetni a felhasználónév megjelenítésének lehetőségét?

Figyelt kérdés

Komolyan, egyes témákban (főként szerelem, szex) olyan belterjes társaságok tudnak kialakulni, mert a nevet megjelenítve az emberek megismerik egymás írását, és direkt rájátszanak a hülyeségekre, hogy még hosszabb legyen az a bizonyos e-peen.

A moderátorok persze időnként kibannolják őket, de az lassú folyamat, és nagyban rontja a felhasználói élményt/hasznosságot.


2013. júl. 6. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát... igazából fölösleges lenne, mert a kérdés elejére vagy végére írnák a nevüket:

lásd.: politika kategória: Pedro

2013. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg éppenséggel az lenne a legkorrektebb, ha kötelezően megjelenne mindenkinek a neve. Így mindenki összevissza sunyiskodik, nemegyszer észre lehet venni, hogy nők írnak választ "férfiként" például a "szerintetek szép vagyok?"-jellegű kérdésekre, meg ilyesmi turpisságok.
2013. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki szíve joga megjeleníteni vagy éppen elrejteni a felhasználónevét.
2013. júl. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23:37: Kérdés, hogy akkor hogy lehetne anonim az oldal. Egyetértek a kérdezővel, ezen a helyen nem igazán van helye a neveknek. Aki névvel akar társalogni, keressen valami fórumot.
2013. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Annyi szabadság szerintem jár mindenkinek hogy eldöntse látszódjon-e a neve vagy sem. Így is épp elég korlátozás van ezen az oldalon, nem kell még ez is. Azzal meg hogy egyesek hülyéskedésre használják az oldalt ne foglalkozz ha ennyire zavar. Mindenki azzal jön hogy ez egy anonim oldal. Hát ennyi erővel még regisztrációra se lenne szükség, egyszerűbb volna ha mindenki csak feljönne ide és kérdéseket meg válaszokat írhatna ki. Az lenne az igazi anonimítás:D Jó ez így ahogy van.
2013. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Hát ennyi erővel még regisztrációra se lenne szükség, egyszerűbb volna ha mindenki csak feljönne ide és kérdéseket meg válaszokat írhatna ki. Az lenne az igazi anonimítás"


Ez az, ami technikailag nem megoldható, mert kell valami kulcs, ami alapján az adatbázis tárolja a kérdéseket és válaszokat. Ha IP cím lenne, az adatvédelmi szempontból aggályos lenne, ráadásul gubanc lenne egy háztartásban élőkkel, ugyanazon személy különböző helyekről válaszolásával stb.

2013. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól ki lett alakítva ez a rendszer, és nem kell változtatni semmit.
2013. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ez így, ahogy van.

Ha valaki nagyon hangoztatni akarja, hogy ő írta ki a kérdést, akkor a válasza végére úgyis odabiggyesztené a nick nevét. Nem is egy ilyennel találkoztam már.

Így meg szabadon el lehet dönteni, hogy anonim akarsz-e maradni, vagy sem.

2013. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!