Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szeretitek ezt az oldalt,...

Szeretitek ezt az oldalt, mikor regisztraltatok, hany felhasznalo nevetek van?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, kb. 2 éve, 1
2013. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Tavaly novemberben. Az elsőt márciusban letiltották, csináltam mégegyet Eazy néven, azt kb. 1,5-2 hónapja tiltották le. Indokot nem mondtak hogy miért csak úgy letiltottak:D Most ez van:D
2013. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen szeretem, kb 3 éve regisztráltam, és azóta ez az egyetlen felhasználónevem volt.
2013. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2009-ben fedeztem ezt az oldalt fel,2010-ben regisztráltam először és 2 felhasználóm van.
2013. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak az a naj, hogy nagyon addiktív:DD nemrég, pár hónapja, nem tom, de nincs fél éve és egy van.
2013. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lantos Szilvia válasza:
Én még nemrég regisztráltam, de nagyon szeretem ezt az oldalt. Felhasználónevem meg csak egy van mindig és saját nevemmel vagyok fent. Érdekes oldal, szeretek itt lenni :)
2013. júl. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem 2 felhasználónevem van, és saját magammal szoktam beszélgetni.
2013. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretem, de persze ha trollkodnak és sértegetnek akkor nem. Amúgy 2015 november 29-én regisztráltam és ez az egy felhasználónevem van.
2016. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!