Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi van akkor, ha írok valakine...

Mi van akkor, ha írok valakinek egy privátot (mint ismeretlen kérdezőnek/válaszolónak), de az illetőt korábban tiltottam?

Figyelt kérdés
Megkapja? Nem kapja meg? Tud válaszolni? Nem tud? Stb.
2013. júl. 17. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Te tiltottad le és nem ő téged. Így megkapja az üzenetedet. Akkor nem kapná meg, ha ő is letiltott volna.
2013. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem logikus. Küldök neki valamit, szeretne válaszolni, látszólag sikerül is, de én nem kapom meg, és engem hisz hülyének. Szerintem értelmesebb lenne, ha nem is tudnám elküldeni, vagy el tudnám, de ő ugyanúgy nem kapná meg, mint én. Akkor legalább én nézhetném madárnak őt.
2013. júl. 17. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
megkapod azt, csak rá kell keresni az üzeneteknél a nevére, és ott is lesznek a levelek
2013. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi nem logikus?

Te letiltottad X. emberkét. Így az X emberke hiába küld neked üzenetet nem fogod megkapni, mert le van tiltva.


Az x. emberke nem tiltott le téged, így te bármikor tudsz neki üzenetet küldeni mert ő megkapja..


Old fel a letiltásodat vagy kérd meg a moderátorokat hogy oldják fel.

2013. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a technikai működés nem logikus, hanem az elv mögötte. A lényeg pedig az, hogy olyan személyekről van szó, akikről nem tudom, hogy tiltottam, mert ugye a legtöbb kérdésnél és válasznál nincs név kiírva. Így aztán feloldani nem lehet, mert nem is tudom, éppen ki az, meg azt se, hogy tiltva van, csak éppen nem kapok választ.
2013. júl. 18. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nincsen logikád, de ezt hagyjuk meg máskorra...
2013. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!