Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Sokan miért nem akarnak...

Sokan miért nem akarnak válaszolni ezen az oldalon teljesen normális privát üzenetekre?

Figyelt kérdés
Vagy ha válaszolnak, akkor is röviden, tömören és köszönés nélkül.
2013. júl. 20. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! (szerintem a köszöntés nem válasz. A körítés meg felesleges. Vannak hülyę kérdések. Ezekre hasonló válasz kell. Van normális kérdés , de ha eszembejut róla valami vicces azt válaszolom. Mégha sértő is a nézőpontot ítélve, de ha a humor oldalát nézve,a kérdező is viccesnek tarthatja. De ha a kérdés bánatos , szomorú , nem humorizálok. Az is előfordult hogy őszinte , helyes , jó , választ adtam, lepontoztak.
2013. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Privát üzenetekről beszéltem én
2013. júl. 20. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:

én mindig válaszolok. nekem bárki ír, én azonnal lereagálom.


Na, de vannak itt mások is, pl. akiket nem érdekel az üzeneted, lehet, hogy nem értik, és inkább nem kérdeznek vissza, vagy esetleg nem látogatnak el olyan gyakran az oldalra, hogy megnézzék jött-e valami, aztán ha egyszer egy évben belépnek, és látják, hogy hú, jött egy fél éve egy levél, arra már nem válaszolnak, mert azt gondolják, hogy már ugysem várnak rá választ.


A köszönést meg manapság már nem tartják fontosnak, nem gondolják, hogy egyszer kell köszönteni az illetőt. Így megy ez a Facebook-on is.

2013. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!