Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért csak az értékelések...

Miért csak az értékelések százalékát írja ki a rendszer?

Figyelt kérdés
Engem az is érdekelne, hogy hányan szavaztak igennel és nemmel. Mert lehet pl. 2 ember szavazott, abból 1 igen, 1 nem, ha igennel szavazok, akkor megváltoztatom a szavazás állását (50 %-ról 75% igenre). De ha 20-an szavaztak igennel és 20-an nemmel, akkor az én értékelésem nem sokat számít. Ha egy válasznál szerintem nem az a helyes értékelés, amit mutat a %-arány, akkor csak akkor értékelek, ha azzal nem rontom le a pontjaimat... Szerintem ezzel többen is így vannak. Ezért azt hiszem, nem éppen mindegy a szavazatok száma.
2008. jún. 26. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Miért csak az értékelések százalékát írja ki a rendszer?"

Eddig értem mit kérdezel, de a többit lefordíthatnád. Miért romlik a pontod, ha értékelsz egy választ?

2008. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akkor, ha értékelek, hanem ha nem úgy értékelem, mint a többség. Tehát ha van egy válasz, ami szerintem hasznos, de előttem pl 60% szerint nem hasznos, akkor azzal, hogy én pozitívan értékelem, a meglévő pontjaimból levonnak -mivel nem a többséggel értek egyet (tehát nem "jól értékeltem" a választ).
2008. jún. 26. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Ja, nem tudtam. De mindegy. Hát szerintem ne aszerint értékeljünk egy választ, hogy a többség mit mond rá. Lehet, hogy a többség hülye. Lehet az a 3 ember aki rányomott hasznosra és így kijött 100%, lehet hogy ők tévednek. 3-4 embernek egyszerre nem nehéz tévedni. De igazából, ha sokan értékeltek az se számít. Ne már a többség után menjünk, mint a birkák, meg ne a pontokra hajtsunk. Szerintem asszerint értékelj, hogy te mit gondolsz. Hogyha meg nem tudod, nem vagy jártas a témában akkor meg inkább ne értékelj.
2008. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
És hol érdekel téged a pontozás? Úgyse ez alapján kapod a havi fizetésed.. ;)
2008. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!