Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit vagy min kellene változtat...

Mit vagy min kellene változtatni itt szerintetek a GyakoriKérdések.hu-n?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 12:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%
Semmin, jó ahogy van.
2013. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Biztos?
2013. júl. 23. 12:45
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát szerintem, egy-két dolgot. Például a hülye kérdéseket aminek nincs értelme sem azt ki kellene törölni.
2013. júl. 23. 12:46
 4/24 A kérdező kommentje:
Vagy a pontozásokat,véleményezést képekkel... stb...
2013. júl. 23. 12:47
 5/24 anonim ***** válasza:

1. Megszüntetni a humor kategóriát, és a számtalan mennyiségű gyökér kérdést törölni.

2. Lehetne javítási lehetőség a válaszokban. Ez sokszor jól jönne, ha rájöttem, hogy elszúrtam valamit, vagy ki akarom egészíteni. Nem kellene sok választ írnom egy kérdéshez.

3. Törölni az ismerkedés kategóriát és az ilyen jellegű kérdéseket. Az oldal nem erre van.

4. Valahogy az értékelési rendszeren is változtatni kéne, de ez szerintem nem nagyon lehetséges, mert az emberek jó része úgyis össze-vissza értékel.


Most ennyi jutott eszembe, biztos van még.

2013. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát kb.
2013. júl. 23. 14:32
 7/24 anonim ***** válasza:
54%

1.: az kell azért, hogy kiélhessék magukat. Ha nem lenne, akkor máshol lenne olyan a színvonal. Nem köll benézni, és kész.

2.: ne lehessen választ módosítani, mert akkor ha A azt mondja, hogy anyukád szakmája nem óvónő, és B mondja, hogy ne anyázz, akkor A átírhatja, és akkor B tűnik hülyének, nem A :)

2013. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
OrizaTrizznyák hát az első igaz. De a második hülyeség, az nem is anyázás.
2013. júl. 23. 15:58
 9/24 anonim ***** válasza:

a második is igaz, higgy nekem :)


Amit leírsz, maradjon úgy, mert az legyen megmásíthatatlan, lehessen rá hivatkozni, ha vita van.

Mert ha valaki bizonyítékként felhozza, mint érvet, akkor utána direkt lehet másítani.. gondolj bele :)

2013. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

Megoldási ötleteket hasfájásra, a címlapon.

na az jó lenne

2013. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!