Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit vagy min kellene változtat...

Mit vagy min kellene változtatni itt szerintetek a GyakoriKérdések.hu-n?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 12:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Triznyáák: Ez a probléma fórumokban is felmerülhet, és mégis engedélyezett szokott lenni a szerkesztés. Jó esetben a fórum szoftver elmenti a nem szerkesztett változatokat is, és a moderátor látja mindet. Itt is lehetne, csak valószínűleg anyagilag nem érné meg a befektetést.


Ismerkedős kategória és kérdések: Szerintem manapság rengeteg látogatót hoz ide. Meg lehet tartani, csak fő kategóriát csinálni belőle, kívül a szerelem/szexen. Így akit nem érdekel, nem látja.


Az is megoldás lehetne, ha a WebMinute csinálna külön egy erre szakosodott, de hasonló szerkezetű oldalt, amire az ismerkedés kategória linkje átvezetne. Ez is befektetés lenne persze, de szerintem bőven jövedelmező.


Persze mindez nem a mi dolgunk, és nincs beleszólásunk. Legalábbis nem sok.

2013. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Az értékelési rendszeren kellene nagyon változtatni szerintem, mert már többször olvastam, hogy a sok alaptalan lepontozás miatt nem válaszolnak inkább többen.


Az ismerkedés kategória szerintem ne marra lett kitalálva, hogy itt, az oldalon adjon ismerkedési lehetőséget, hanem arra, hogy az ismerkedési problémákat ott meg lehessen beszélni. Csak a felhasználók itteni ismerkedésre használják.

2013. júl. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hát végülis, akkor a kategóriát nevezték meg rosszul. Mert neme teljesen az a lényege.
2013. júl. 24. 07:52
 14/24 anonim ***** válasza:
Hol van az ismerkedés? :D
2013. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
A szerelem-szex kategóriában.
2013. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
korhatár sem lenne rossz. van olyan itt amit nekik nagyon nem kéne hogy lássák. 13+ regizhetne aki meg már megtette azt kidomni az oldalról..
2013. júl. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Na, elküldtem! (Getsuga Tenshou néven) Üzenetek közt van.
2013. júl. 25. 15:18
 18/24 Makoscsiga ***** válasza:

1) Szerintem nem jó, hogy el lehet rejteni a válaszolók nevét. A választott nick elve anonim. Ez a túlzott anonimitás mind a kérdések, mind a válaszok minőségét nagymértékben rontja.

2) Jó lenne, ha név alapján lehetne keresni válaszokat, kérdéseket. Ha tetszik valakinek a válasza, akkor jó lenne megnézni, hogy még mire válaszolt az az illető.

3) Amikor kiválasztok egy kérdést, jó lenne, ha lenne lehetőség egyből az utolsó oldalra lépni, ahelyett, hogy először mindenképpen az első oldalra visz a link, majd onnan mehetek a végére. Ez főleg akkor zavaró, ha figyelem, hogy milyen új válaszok vannak.

2013. júl. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem ide akartam, azt az üzenetet. Egyik zenés kérésemhez akartam. mind1. Eddigi utolsó: Ezen már én is gondolkodtam, de például amit írtál az első az azért nem lenne jó, mert az másnak talán a magán élete, vagy kérdése, és egy idő után biztos, de biztos,hogy a moderátoroknak az lenne rá a véleménye: A harmadik fél szerzői jogait sérti, vagy pedig más. Én azon gondolkodtam például,hogy amikor kiírsz egy kérdést a kérdés alatti mezőben lehessen AsCii~art képeket berajzolni,bevágni. De már nem lehet. Vagy válaszokban megint lehessen: "Hadd keressem meg neked"-et használni. De még nagyon sok van.
2013. júl. 30. 08:44
 20/24 anonim ***** válasza:
A tagokon kell változtatni.
2013. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!