Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehetne kitiltani azokat,...

Nem lehetne kitiltani azokat, akik egyértelműen szórakozásból minden választ lepontoznak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Mert? A kérdező úgyis kiszűri, ami neki kell, ha a kipipálod a négyzetet még az is előjön, ami nullás.

Engem személy szerint jobban idegesítenek azok, akik bicskanyitogató stílusban osztják az észt a jónépnek, közben meg nyilvánvaló, hogy semmivel sem tudják jobban, amiről szó van, mint akárki akit az utcán elkapsz.


Csak nem lepontoztak és ideges vagy?

2009. okt. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Akinek az értékelés hasznossága kicsi, azaz minden hasznos választ lepontoz, egy-egy válasz hasznosságának megítélésekor az eredményt is kevésbé befolyásolja, mivel az értékelése kisebb súllyal nyom a latba. Effektíve ez egy büntetés azoknak, akik ezt csinálják.

Megjegyezném, hogy számtanilag 50% felett minden válasz hasznosnak találtatott, kár azon kiakadni, hogy most nekem csak 75% vagy 100%. Igazából nincs különbség.

2009. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Nem lehetne! Hacsak nem te üzemelteted az oldalt. Egy ilyen oldalnak vannak jó és rossz oldalai. A jó az, hogy nóném lehet baromságokat kérdezni, ha valaki lusta arra, hogy a keresőt használja. Még a nickje sem látszik.


A rossz oldala, hogy pontozzák a válaszokat, ami szintén csak arra jó, hogy veszekedést gerjesszen, ezért ez az egész pontozósdi úgy hülyeség, ahogy van. De mivel az oldal üzemeltetői erre még nem jöttek rá, ezért adott a lehetőség, hogy bárki leminősítheti bárki válaszát, függetlenül attól, hogy tényleg hasznos-e vagy sem.


És hogy vannak, akik szórakozásból csinálják? Arra még nem gondoltál, hogy azt szeretnék ezzel elérni, hogy ez a semmire sem jó, csak veszekedést szító pontozás megszűnjön? Majd ha mindenkinek lenullázódik a százaléka, akkor talán az üzemeltetők is belátják, mennyire nincs értelme az egésznek.


Másrészt nem tudhatod, ki milyen meggondolásból vet el egy-egy választ. Hogy jössz te ahhoz, hogy az oldal minden regisztrált használóját kollektíve megbélyegezd, hogy szórakozik veled? Neked egy szemmel több jogod nincs itt, mint akárkinek, aki regisztrált.


Nem tetszik a rendszer? Lehet önállóan is kutatni a kérdéseink után a Google segítségével. Persze sokkal kényelmesebb, ha elénk tálalják a készp1(54 meleg málét, de az már nem tetszik, hogy lepontoznak.


A dolgoknak két vége van. És nem csak a mézes végit kell nyalogatni, hanem a kakásat is.

2009. okt. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Én még soha nem néztem meg, hogy hány pontosak a válaszaim és én sem pontozok senkit. Semmi értelme az egésznek. Csak a válaszokat olvasom el, aki bunkó, az az első sornál kiderül, és azzal nem foglalkozom.
2009. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

Az én első sorom arról szól, hogy nem nézem meg a pontokat. Ez nem bunkóság.

A te első sorod viszont azonnal elárulja, hogy milyen bunkó vagy, hiszen ok nélkül lebunkóztál! Szevasz!

2009. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!