Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkaügy kiközvetített egy...

A munkaügy kiközvetített egy olyan állásra, amelynek egyértelműen nem felelek meg, mert nincs a végzettségem a felsoroltak között. Miért közvetít ki akkor?

Figyelt kérdés
Csak jól lejáratom magam...Na meg arról nem is beszélve,hogy ezért utazgassak és legyen oda fél napom.:S
2011. jún. 23. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor diplomásokat ki közvetítenek utcát seperni, akkor gondolod hogy érdekli őket hogy neked mi a végzettséged? Szégyen ami ebben az országba megy.Mit látnak a gyerekek,el megy a kedvük még a tanulástól is.Ha nem vállalod el, meg vonják a bérpótló támogatásodat.
2011. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért közvetít ki, mert kell a statisztika, hogy ennyi meg annyi embert kiközvetített. Nem fogod lejáratni magad, mert ezt a munkáltatók ugyanolyan jól tudják. Nekik ez ugyanúgy púp a hátukon, mint neked. Odamegy egy csomó ember, akik egyértelműen nem felelnek meg, de alá kell írni nekik a papírost, valakinek foglalkoznia kell velük, stb. És jegyzem, ez a rendszer pont azért is alakulhatott ki ilyen szinten, mert a munakélküliként regisztrált emberek jó része ténylegesen nem is akar dolgozni, így aztán a statisztika is megvan, meg örömbódottá.


Ha te vagy a kivétel, aki tényleg szeretne elhelyezkedni (a "lejáratom magam" félelem valami ilyesmit sugall...), akkor szerintem hozd bátran az állást kínáló tudomására. Ha látják, hogy dolgozni akarsz, esetleg fölvehetnek más pozícióba is. Kitartást és sok sikert! :)

2011. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pedig úgy megörültem,mikor mondták a munkaügyön,hogy lenne egy állás próbáljam meg.Aztán megnéztem interneten mégis milyen végzettséget kérnek,és konkrétan benne van,hogy EGYETEMI,pedig én még csak első éves vagyok az Egyetemen(levelező).Mellékesen jó angol nyelvtudás...:S Ilyenkor gondolom,hogy lesz angolul is elbeszélgetés. Ez az első állásinterjúm ráadásul,és már kedvetlenül megyek oda,hiszen tudom,hogy úgy sem fognak felvenni.:((((
2011. jún. 23. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!