Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi alapján választják ki a...

Mi alapján választják ki a szerkesztők/moderátorok a hét "legérdekesebb" kérdéseit?

Figyelt kérdés
Hol lehet ezekre szavazni?!
2009. okt. 22. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
A hírlevélben levőekre gondolsz. Ezekre nem tudsz szavazni, nagy a választásban a véletlenszerűség, de egy kicsit többet nyom a latba, ha egy kérdésre többen válaszoltak + többen értékelték a válaszokat - azaz a nézettség.
2009. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor csak nézd meg az ehetieket, önmagukért beszélnek...

Nagggyon naív vagy!

2009. okt. 22. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Jó, miután lenaívoztál, megnéztem neked pontosan (nagyon rég lett ez már lekódolva), hogy is van, a kérdések közül azok kerülnek véletlenszerűen a hírlevélbe,

1. amikre legalább 2 válasz jött,

2. amikre van hasznos válasz,

3. amiknél nincs kérdés magyarázat, azaz már a kérdés mező tartalmazza a kérdést,

4. amiknél a kérdés hossza kevesebb mint 130 karakter.


Mindebből 25 darab, mindegyik másik kategóriából.


Továbbra is fenntartom, hogy szavazni nem tudsz rájuk.


Azt hiszem, hogy az első verzióban volt úgy, ahogy az elején írtam, és ez tényleg megváltozott.

2009. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, megváltoztatták, de nekem a "legérdekesebb" kifejezéssel van változatlanul gondom. A korábbi kritériumok közelebb álltak hozzá...

Akkor legyen "ízelítő", ha javasolhatnám!

2009. okt. 22. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!