Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Fontos nektek a valaszado...

Fontos nektek a valaszado valaszainak szazaleka?

Figyelt kérdés
Ha igen, miert?
2013. júl. 25. 15:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
en 64 % os vagyok, nem tudom miert, pedig soha nem sertettem meg senkit, hogy csokkent igy le?
2013. júl. 25. 16:06
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

Mert az emberek hülyék, nem fogadják el, hogy vannak olyan dolgok, amik maximum szürke árnyalatai lehetnek, és nem fekete és fehér a világ.


Ha belefutsz pl egy terhesség megtartása-abortálása kérdésbe, és aznap ép a rációt nem a szívet képviseled akkor azért pontoznak, ha a szívet azért. és ez csak egy a sok hülye lehetőség közül.

Vagy pl engem pontoztak le altatás miatt, vagy mert összehasonlítottam a fiam és a lányom, és azt írtam leporolhattam max a kicsit annyira nyugis volt, lehet a többi nem esett le neki...

2013. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vannak a neves kérdések. Tetszik-e ez a név? Épp egyik nap volt az István név terítéken.

Mindenki 30-40 %-on mozgott, ha tetszett neki, ha nem. Ilyen helyre válaszolni sem érdemes.

2013. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem fontos,de a nagyon kicsi százalékúak 30-20%általában ostobaságot írnak legalábbis ezt tapasztaltam,amúgy az egész pontozás hülyeség,mindig normális választ adok a kérdésre,mégis sokszor le vagyok pontozva mert a válaszadóknak nem tetszik
2013. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontos. Viszont vagyok annyira hülye, hogy zokon veszem, ha 0%-ra lenyomnak, mint tegnap, egy macskás kérdésnél.

Azért akad itt egy-két humortalan, és gyökér, aki csak pontoz, de lefelé.

Ilyenkor kicsit elmegy a kedvem az egésztől..

2013. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%

Semmit nem jelent én kb fél évig 100% voltam csak normális hangvitelű válaszokat írtam alapvetően objektív kérdésekre, tehát semmi politika stb....


Deeeee aztán olvastam vicces kérdéseket meg hülye kérdéseket is ahol szarkasztikusan vagy a kérdés komolyságához mérten reagáltam, politikában is ugye mindenki úgy pontoz akit szeret stb...


Film,könyvek ezen területeken sem lehetsz 100% pl. ha vki jó filmeket kérdez és vki beír egy Avangers,Batman trilógia,Harry Potter koktélt és látom, hogy 90% az a válasz lepontozom mert ezek nem jó filmek, de legalábbis nem prominensek.


Ettől függetlenül 70%-ban pozitívat adok, és a maradék 30% is inkább politikában amikor valaki annyira ignoráns vagy tök hülyeségeket ír..szóval nem én is kb 49% vagyok pedig filmeknél és könyveknél nem hinném, hogy túl sokan lennének akik értékesebb válasszal szolgálhatnának.

2013. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Már nem fontos.

Több okból is lehet valaki alacsony százalékon. Pl. ha a politikában mozog leginkább, akkor nem csoda, ha alacsonyan van, hisz ott aztán mennek a lepontozások. Ezen kívül találkoztam olyannal, akinek alig volt százaléka, a neve is azt mutatta, hogy minden bizonnyal csak trollkodni jár az oldalra, de az a válasza épp kifejezetten értelmes volt. Tehát engem csak az adott válasz érdekel.

2013. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%

16. vagyok újra, most nézzétek meg de komolyan


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


Feltettem ezt a kérdést, az oké, hogy elírtam, és erre érkezik egy válasz, de aztán nézzétek meg a 2. arcot én nem pontoztam egyiket sem, de komolyan...szerintetek?

2013. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Igen. A számtechben ritka az olyan, hogy valami szubjektív, ott van egy azaz egy helyes válasz és kész. Innentől igen is fontos a százalék.

G.

2013. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Makoscsiga ***** válasza:
100%
Nyilván az számít elsősorban, hogy mit ír az illető, de, azért azt kell mondjam, hogy van korreláció a válaszok minősége és a százalék között. Ez alól azok képeznek kivételet, akik hobbiból beszállnak hitkérdésről szóló vitákba.
2013. júl. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!