Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek ha egy babás...

Mit tennétek ha egy babás kérdésre tett válaszotok miatt zaklatna emailben egy másik válaszadó?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 14:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
??! tiltsd le az e-mail címed! miért adtad ki egyáltalán?! miért zaklat, mit ír?
2010. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

jézusom, van ilyen elvetemült???

én irnék az adminnak, h zaklat.

Mondjuk én egy ritkán használt email címemmel regisztráltam itt.

2010. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
állítsd be hogy ne lehessen privát e-mail küldeni
2010. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Na ezért nem lehet nekem privit írni.
2010. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem adtam ki az email címem, de bárki tud privát emailt írni. Úgy visszaírnék, de akkor már konkrétan látja az email címemet.csak hát rosszul esik.Meg egy ilyen oldalon ilyen goromba emberek írnak?
2010. jún. 18. 14:05
 6/25 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem felnőtt ember vagy, meg tudod oldani. Nem kell ezen lovagolni.
2010. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 vav22 ***** válasza:
100%

1. Letiltanám

2. Írnék az adminnak.

3. Nem vitáznék vele, nem írnék neki vissza, mert nem tartanám érdemesnek az időmemet rá pazarolni és lessüllyedni a szintjére.


(Nem érdemes bunkókkal vitatkozni, lesüllyedsz az szintjükre és legyőznek a rutinjukkal :DDDD)

2010. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

ne válaszolj neki, és csináld meg h ne lehessen privit irni neked.

vagy azt is meg lehet próbálni, hogy a kérdés alatt van egy olyan hogy baj van ezzel a kérdéssel, jelezd a moderátorok felé.. hátha kitörlik a kérdésed ha már megkaptad rá a válászt.

2010. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem lovagolok rajta, csak segítséget kérnék olyantól aki együttérzőbb....ha te ilyet kaptál volna neked is szarul esne, kérlek ne írjha nem tetszi,ne veszekedjünk már állandóan, ennek nem ez a lényege.
2010. jún. 18. 14:08
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenkinek írni, csak aki beállította a személyes lapján.Kékkel megjelenik a válasznál/kérdésnél, ha engedélyezed a privát emailt.Nekem nem tudnál írni.
2010. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!