Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ennyire elfiatalodott volna...

Ennyire elfiatalodott volna az oldal?

Figyelt kérdés
A "felnőttesebb" kategóriákban az utóbbi időkben a kiírt kérdésekre szinte nem is érkezik válasz, ráadásul már szinte kérdések sincsenek kiírva ezekben a kategóriákban. Régebben egy nap alatt egy-két oldalnyi kérdés lett, most pedig jó ha fél oldalnyi összejön. Gondolok itt pl. a -házimunka-, -banki ügyek-kategóriákra. Ezeken felül még az -ételek-italok-ban vettem észre, hogy kevesebb a felhasználó, és aki van, azok között is nagymértékben egyre több a fiatal, a feltett italos, berúgós kérdések alapján. A 30-40 feletti korosztály kezd teljesen eltűnni az oldalról, akiktől a fenti témákban tanácsot lehetne kérni? Vagy csak a nyár teszi? Bízom benne.

2013. júl. 27. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazad van és rengeteg lett a kamu kérdés is. A másik meg, hogy annyi butus kérdés plusz válasz van, hogy most már nem is szívesen használom ezt az oldalt. Meg kicsit úgy érzem, hogy az oldal színvonala rengeteget esett, így elkezdtem én is hasonló stílusban válaszolni, mint a kérdések. Aztán elgondolkodtam, hogy érdemes-e a sok hülyével foglalkozni-e, így most csak 3-4 naponta járok ide és csak normális kérdésre válaszolok. Szóval nyár ide vagy oda, szerintem sok felnőttnek lett elege ebből az alacsony színvonalból ami itt van :(
2013. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is ezeket tapasztalom. Amit nagyon sajnálok. Nagyon szerettem feljárni az oldalra. Ha lazítani akartam, leültem a gép elé, és jöttem ide. Még ha nem is volt kérdésem, akkor is sok hasznos dolgot olvastam az említett kategóriákban. Most meg...még ha kérdésem van, akkor sem olvasok hasznos dolgot, mert válasz sem érkezik rá:(:) Még most is automatikusan ide jövök mikor pihenés képen gépezni akarok, de mindig ugyan az lesz, úgy öt perc után mindig rádöbbenek, hogy ez az oldal már nem ugyan az, mint régen volt:(...és mindig csak rosszabb, és rosszabb, mindig csak egyre kevesebben vannak a kérdések, a válaszok, a kamu kérdések persze egyre többen:(. Régen pedig órákat el tudtam tölteni itt, annyira, hogy sokszor már én magam túlzásnak éreztem, hogy mennyi időt itt vagyok.:) Na de ilyen gondom már nincs:(

Talán valamikor vissza áll a régi színvonal. Mert azért nagyon hasznos egy ilyen oldal, ha rendeltetésének megfelelően használják.

2013. júl. 28. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a tudomány kategóriában tapasztalom a visszaesést.Alig jön egy nap 5 kérdés.(ennek a fele természetesen vagy idétlenség,vagy házi feladat megoldási nehézséggel kapcsolatos)


Tényleg jó kérdések igen ritkák,és valószínüleg ugyan ez a helyzet a többi topicban is.


Nem hinném hogy kifiatalodik az oldal,sajnos sszabbra gondolok:Elfelejtődik.Remélem nem ez következik be.


Aztán most hogy így végiggondolom hogy mi miatt is lehet kevesebb kérdés...Végül is nyár van,tehát nyílván sokan mennek pihenni,rokonhoz,vagy kertészkedni,ünnepelni rokonhoz,építkeznek...Csak remélem hogy e miatt van most ilyen kevés kérdés/válasz.

2013. aug. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is bízom benne, hogy csak a nyár miatt van. Viszont sajnos ez már hamarabb kezdődött, már hónapok óta csökkennek a kérdések számai. A nyár csak rárakott még egy lapáttal.

Nagyon reménykedek én is, hogy nem elfelejtődő félben van az oldal, és talán vissza jön ha lassan is, az egy-két évvel ezelőtti látogatottsági szint.

Őszintén szólva nem csak a kikapcsolódás miatt nem szeretném ha kipurcanna az oldal, hanem nem túl nagy ismerettségi köröm van, tehát sok dolog van, amiben ha tanácsra van szükségem, csak itt tudok érdeklődni.

De tovább megyek. Van aki még nálam is rosszabb helyzetben van, ahogy olvastam. Volt aki írta, hogy egyedül van, nincs kihez szólnia, csak itt az oldalon tud beszélgetni. Én legalább ennél jóval jobb helyzetben vagyok, mert van férjem, van családom, és rajtuk kívül is tartom a kapcsolatot emberekkel, csak nem olyan szinten, hogy tanácsért rögtön fussak hozzájuk.

2013. aug. 3. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!