Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek az nem parasztság,...

Szerintetek az nem parasztság, hogy valaki azért rakja Szerelem/szex kategóriába a kérdését (egyébként a kérdésnek nincs is köze a szerelem/szexhez) mert ott válaszolnak a legtöbben?

Figyelt kérdés

Egyszer volt egy kérdés ami a nyelvtanulásról szólt. De a szerelem/szexhez semmi köze nem volt. És azt mondta a kérdező ,hogy azért rakta szerelem/szex kategóriába a kérdését mert azt a kategóriát nézik a legtöbben meg ott is válaszolnak a legtöbben -.-.És a moderátorok még most se rakták át másik kategóriába!


Ja és nem az a kérdés volt az egyetlen aki ezért rakta abba a kategóriába.


De most képzeljük már el ha mindenki így gondolkodna.....

akkor a szerelem/szex kategóriában mindenféle kategóriájú kérdés lenne.

Ez szerintem olyan parasztság. Szerintetek nem?



2013. júl. 31. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez k..urva nagy parasztság. De nem nagyon lehet ellene mit tenni, sajnos.
2013. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
főleg akkor zavaró a dolog, ha olyan kérdése van h pl. FONTOS!!!!Mikor született Niall?
2013. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor rábökök a jelentés gombra, majd megyek tovább, és élem az életem. Ha néha-néha egyet elfelejtenek moderálni, az előfordul, a moderátorok is emberből vannak. Ha akarsz, küldj nekik emailt, és javítják a hibát. Nem veszik sértésnek.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem nem parasztság, csak szemtelenség. Ugyanakkor ne felejtsük, hogy a jelenlegi rendszerben még a forgalmasabb kategóriákban is nagyon nehéz 1-2 válasznál többet összeszedni, így valamelyest érthető, hogy próbálnak leleményesek lenni.

2013. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben még megérteném, ha tényleg egetverően sürgős lenne a válasz, hiszen ott 10x annyian vannak, mint a kevésbé látogatott kategóriákban, de sokszor tényleg ok nélkül rakják be oda, és még értelme sincs, hiszen ha pl. az oktatási rendszerről kérdezne valaki, nem hiszem, hogy lenne abban a kategóriában épp egy hozzáértő egyén... Max. kap 10 olyan választ, hogy rossz kategória, jelentve, google a barátod.... :D
2013. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem legyen akármilyen fontos kérdés akkor is a helyes kategóriába rakja. Egyébként megnéztem azt a kérdést ami a nyelvtanulásról szólt és most már át rakták a moderátorok másik kategóriába.

A szerelem/szex kategóriában valóban sokan válaszolnak de azért azt már senki ne mondja hogy máshol nem érkezik válasz! Ezt csak max. az egyéb kérdések kategóriáról lehet elmondani de inkább arról se csak annyi,hogy az egyéb kérdéseknél van a legtöbb megválaszolatlan kérdés.

De attól ott is a kérdések többségére érkezik válasz.

Ja és amúgy az a kérdés amire a legtöbb válasz érkezett(700-750 válasz körül van. Pontosan már nem tudom) nem szerelem/szex kategóriába van hanem szórakozás kategóriába!

Meg amúgy is a politika kategóriában is szokott minimum annyi érkezni mint a szerelem/szexre.

2013. aug. 5. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!