Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Menyire biztonságos a szex-sze...

Menyire biztonságos a szex-szerelem témakőrbe feltenni képemel egy ˝nagyon ronda vagyok? ˝ kérdést?

Figyelt kérdés
Nem szoktak vissza élni a képel?
2013. márc. 17. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem túl biztonságos. Ha tényleg nagyon ronda vagy akkor nemzetközi elfogatóparancsot fognak kiadni ellened, a fényképedet fel fogják használni emberek kínzásához. Csak saját felelősségre...
2013. márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

XD

Én olyanra gondoltam, hogy belőlem is mém válna.

2013. márc. 17. 13:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ilyet a kis pics@k szoktak csinálni: felraknak egy képet (álltalában jót) alá ki van irva- "szerintetek nagyon ronda vagyok??? :O -.- :S" ezután meg várják a - "MI VAAN?? gyönyörű vagy!!! -Qva szép vagy bébi!! -dehogy is állati jól nézel ki!!! -Dögös vagy!" és ehez hasonló kommenteket. Tehát gondolom te sem egy melegítő gatyós kertben kapálós, smink nélküli fényképet akarsz kitenni, aminek a hátterében a nagymama áll a paradicsom karókat igazgatva. Vagy ha mégis, szerintem fölösleges hiszen te is látod, igen ott ronda vagy. Szerintem (magán vélemény) ne légy pics@ és ne rakd ki!
2013. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok,

Sok srác is tesz fel ilyen kérdést, innen is próbálok bátorságot szerezni.

2013. márc. 17. 16:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Kikerülhetsz napiszarra vagy akárhová. Ha ismerős meglátja, jól beéghetsz. Soha ne tegyél ki képet. Se ide, se máshová az interneten.
2013. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én arra is gyanakszok, hogy leginkább más tesz fel képet az illetőtől. Nem hiszem, hogy ennyi felelőtlen ember lenne, hogy magáról tesz fel képet, bár ki tudja, én biztos nem tennék.
2013. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Uncsiiiii.... Találj ki valami jobbat, ha már ennyire unatkozol!
2013. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se tegyél ki, kitudja hogy hogy használják fel. Én is ronda vagyok. De még a Facebookra sem rakok ki képet.

Az emberiség 2/3 ebből biztos hogy vissza élne vele. Mert nincs más szórakozásuk. Én még ha kérdnék gyakori kérdésoldalon egy válaszoló hogy küldjek képet privátba még annak se küldenék ki tudja hogy ki van a másik oldalon. Lehet hogy olyan lányok akik ezzel szórakoznak. Tehát ne rakj ki képet sehová. Még társkereső oldalra se. Ott is lehet hogy vannak olyan emberek. Senkiben nem lehet megbízni.

2013. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
okés, aszthiszem halgatok rátok. Köszi a válaszokat.
2013. márc. 19. 12:53
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsoval egyetértek
2013. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!