Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek jók lennének ezek...

Szerintetek jók lennének ezek az ötletek?

Figyelt kérdés

Egy gomb minden válasznál,ahol idézni lehet a válaszolót.


Csak a kérdező pontozhassa a válaszokat.


A kérdező átalakithatja a leirást.


A kérdező törölhet kommenteket.


2009. okt. 24. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
nem rossz ötlet!
2009. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Én tökéletesn örülök, hogy végre van lapozó, és kategóraikereső :)


kérdező pontozhasson csak- ezzel egyetértek, bár annyira nem érdekel a pontozás, és anynira örülnék, tök muris lenne, ha 0 % os lennék:D


a kérdező átalakíthaja leírást, hát, ne alakítsa át, mert lehet, hogy más értelme lesz a kérdésnek, mint amire már válaszoltak neki 10 en. Ha a megfogalmazással van baja, írhat az oldal szerkesztőinek imlélt, hogy legyenek szívesek írják át neki, nekem is megtették már párszor. :)


Kommenteket meg miért kellene törölni?? Másnak hasznos lehet később, az egész kérdezz -felelek, meg ekkor sem tudnánk, hogy később a másik mire reagált.


Esetleg annyit javítanék még, hogy ne csak kérdést, hanem választ is be lehessen jelenteni, bár erre is megfelel nekem az imél a szerkesztőknek :)

2009. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ráadásul jó,hogy megszámozták az oldalakat,de jobb lenne ha tennének hozzá még egy Köv. oldal - Előző oldal gombot,mert kicsik a számok.
2009. okt. 24. 17:13
 4/12 A kérdező kommentje:
ha valami bunkó kommentek jönnének,akkor a kérdező törölhetné.
2009. okt. 24. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
A kérdező ne törölhessen kérdéseket. De a moderátor igen. De ez most is így van.
2009. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Egy gomb minden válasznál,ahol idézni lehet a válaszolót - ez nem hülyeség, fórumokon is van ilyen. Persze ott van a Ctrl+C Ctrl+V, de így egyszerűbb lenne :)


Csak a kérdező pontozhassa a válaszokat - NEM. Ne egy emberen múljon már, hogy én "hülye" leszek vagy "okos". A kérdező is lehet ugyanolyan korlátolt, mint a válaszolók, láttam már nem egy olyan kérdést, ahol a kérdező a valóban hasznos válaszokat figyelmen kívül hagyta, mert nem tetszettek neki.


A kérdező átalakíthatja a leírást - nem, minek? Írhat hozzá mindig, és ha átalakítja, csak azokat fogják hülyének nézni, akik korábban válaszoltak rá.


A kérdező törölhet kommenteket - ismét csak erősen NEM, attól, hogy valaki kérdező lesz, nem ő lesz az überintelligens f@szagyerek, aki meg tudja mondani, melyik válasz a jó, meg melyik a rossz. A kérdező véleménye is egy ugyanolyan vélemény, mint a válaszolóké, ezzel az erővel akkor a válaszolóknak is lehetne olyan jogot adni, hogy töröljék a nekik nem tetsző kérdéseket. Hülyeség.

2009. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem:

Egy gomb minden válasznál,ahol idézni lehet a válaszolót.

Szerintem ne! mert akkor nem a kérdésre válaszolnánk!

"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"


Csak a kérdező pontozhassa a válaszokat.

Ez nagyon jó ötlet


A kérdező átalakithatja a leirást.

nem jó, mert ha kamu kérdésről van szó, átírja, stb...


A kérdező törölhet kommenteket.

nem jó. legyen a válaszok mellett egy gomb, aki mindenki számára elérhető, és mondjuk 3 jelzés után törlik. persze elötte elolvassák, hogy nem-e szórakozásból nyomogatják a gombot!

2009. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a legelső ötlet tetszik,az viszont nagyon jó lenne. A többire leírták már,hogy mi a kifogás.:)
2009. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező kommentet ne törölhessen, hisz azt nem ő írta, viszont a saját eredeti kérdését módosíthassa utólag, ha valami alapvető hibát találna benne, és kategóriát is választhasson.A saját kérdések és válaszok közt is lehessen keresni, de legalább kategóriákra bontani.
2009. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A saját kérdés módosítására vmi max időkorlát azért kéne, mert mégiscsak abszurd lenne, ha vki azzal szórakozna, h. 40 beérkezett válasz után egészen más kérdést tesz ki az elejére..:) Max. 5 perc pl.
2009. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!