Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisfiamnak szeretnén...

6 hónapos kisfiamnak szeretnénk gyereknapra + névnapra venni pár apróbb játékot. Felhuzhatós fürdőjáték (ami halad a vízben), kelj-fel-jancsi, felfújhatós kis medence (napellenzős). Ezek lennének az ötletek. Ti mit vennétek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Felhúzhatós fürdőjátékot vettem én is a Tescóban. (többet mert olyan jól néztek ki)
2010. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mostanában vetted? Mennyibe került ott? Tegnap én nem találtam.
2010. máj. 22. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is vettem felhúzhatósat használtan a fiamnak akkortájt. Azóta is csak azért szereti, mert rágcsálni tudja, de magasról tesz rá, hogy megy a vízben :). A kelj-fel-jancsi jó ötletnek tűnik, ha még lehet ma is kapni :), mert szerintem azzal jól ellesz, hogy lökdösi és nem dől el :) .


A kis medence is jó, ha szeret pancsikolni. Én ezen háromból a kelj-fel-jancsira szavaznék.


Viszont 6 hós korában én Tiny Love Elefántot vettem neki használtan. Nagyon megérte, mert annó tetszett neki maga az elefánt is és az is, hogy zenélt, ha beledobtam a golyót. Aztán nemsokára már segítségemmel is bedobta a golyót. És mára (8.5 hós) egyedül hajigálja bele a golyókat és nagyon büszke rá.

Na, elmehetnék Tiny Love reklámozónak :).

2010. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Én is vettem a tescoban azt a felhúzhatósat, és egy rakás sz@r. Na nem azért, mert vagy 500 ft volt mindössze.
2010. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!