Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Micsoda dolog ez?! Hogy azért...

Micsoda dolog ez?! Hogy azért leronthatom a toplistáról maamat.

Figyelt kérdés

...mert másokall nem azonost értékelést adtam!!!???

Ez demokrácia a javából!

Ti mit gondoltok erről?



#hiba #üzemeltető #vak #nyomor #megvilágosodatlan
2013. aug. 4. 20:08
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi, iPhoneról irtam
2013. aug. 4. 20:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szemétség
2013. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekelne a toplista, nekem sem tetszene.
2013. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, ez az oldal is olyan mint a többi ha nem értesz egyet a többiekkel viszlát nem kellesz.

De amúgy ez van a valóvilágban is mindenkinek egyet kell érteni a "főnökkel" mert ha nem agyon vernek.

De még az, hogy gyerekek is kérdeznek itt meg olvasnak és ő nekik is ezt tanítják? Hát eléggé aggódó ez a dolog...

2013. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, ráadásul a gyerekeknek is azt tanítják, hogy ha önálló véleményed van, esetleg szembemész másokkal (90%-ban hasznos választ lepontozol), akkor nagyon, de nagyon pórul fogsz járni.

Ha az életben így van, legalább itt, az interneten lehessen, pláne névtelenül kinyilvánítani, hogy mit gondolunk egy-egy hülyébbnél hülyébb, ám de igen magasra felpontozott válaszról.

2013. aug. 5. 08:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is megfigyeltem ezen az oldalon. Ez egy jó oldal lenne,de az a baj sok idióta jár ide,és nem hiteles emiatt sem a százalék,sem a pontozás ,a toplistáról már ne is beszéljünk,az egy vicc! Ha nem értesz valami hülyével egyet,akkor már egyből megy a lepontozás,de logikusan egyik sem gondolja végig,mi is az igazság az adott témánál,csak mindig van egy barom,aki minden kérdésre,éjjel-nappal tolja a választ ,feltüntettet névvel,és az a "szent" . Az már nem számít,hogy hülyeségeket ír,ha te szembeszállsz vele,az összes állat rád ugrik és onnantól csak lefele vagy pontozva. Ha lepontozod a hülyeségüket ,amit mások 100% ra felnyomtak,akkor lejjebb mész a listán is,hiába neked van igazad. hiteltelen szar az egész,nem kell vele foglalkozni.
2013. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
"Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont." Hát ez tényleg nagyon nem jó..
2013. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!