Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tessék legyetek szívesek...

Tessék legyetek szívesek nekem megmondani, hogy mi alapján szűrik ki a publikálható linket?

Figyelt kérdés
Itt mindenféle link megjelenhet, de van egy-két oldal, amit azonnal letörölnek. Szeretném kihangsúlyozni, hogy semmiféle korhatáros, tiltott, vagy nem ajánlott oldalról van szó! Itt nem írhatom le, mert nem jelenik meg a kérdés. Mindenféle válasz értékesnek tartok.

2013. aug. 5. 09:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Még hozzátennék annyit a kérdéshez, hogy nem találom sehol, hogyan vehetem fel az oldallal a kapcsolatot. Levélcím, vagy vendégkönyv.
2013. aug. 5. 12:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jogvédett anyag letöltése vagy megnézése tartozik hozzá, akkor törlik.

Ha felhívás tartozik hozzá (regisztrálj, kedveld, szavazz), akkor is hirdetésnek veszik.

Ha csak véleményt kérnek, de az első két eset társul hozzá, akkor is törlik. Ezen felül a csak véleménykérő kérdésekhez vagy válaszokhoz tartozó linkek kezelése véletlenszerű. Van aki törli, más nem.

Ha a link olyan helyre mutat ami nem törvényellenes de másokban félelmet vagy undort kelt, azt is törlik. Például egy oldal amit megnyitva valamilyen ijesztő kép- és hanghatás történik. Ugyanúgy a saját nemi szervek mutogatása sem tiltott bizonyos korhatár felett, de ezen az oldalon sem alapelv ezek megjelenítése, hiszen széles körű a korosztály aminek látogatói ezt megnyithatják, nyílt oldal lévén regisztrálni sem kell hozzá.


Minden oldal láblécében ott van a kapcsolati infó. Köztudott hogy a moderátor is ember és ők sem végeznek tökéletes munkát, de az esetek többségében jogosan járnak el. Ha panaszt is teszel valami miatt, valószínűleg nem lesz semmilyen hatása, mivel egy adott ember látásmódja szerint egy kis mértékben szabálysértő megnyilvánulás is lehet ok az eltávolításra, míg másoknak egy durvább dolog is átmehet a szűrésen.

2013. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez úgy nézett ki, hogy hajdan volt egy kérdse valakinek, erre válaszoltam, "nézd meg a lapom: link", ami a kérdéssel kapcsolatos hosszú és kimerítő cikkre mutatott, a kérdéssel kapcsolatban. Ezt törölték. Úgy gondoltam, jogos lehet, ha a "lapom" helyett "lapot" írok, már nem önreklám. Napok múlva hasonló kérdésre, csak a cikkre mutató linket írtam be, ez is nyomtalanul eltűnt kettő percen belül!
2013. aug. 5. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha azt írtad lapom, akkor reklámnak számít. Akkor is, ha többször linkeled.
2013. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!