Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » «»Benne lennétek...

«»Benne lennétek egy "spontán" összejövetelbe? Mindenki? «»

Figyelt kérdés

Ha lenne rá igény, és ember...össze lehetne hozni egy találkozót a GYK-sek között! Ismerkedés, hülyülés, szabadidő eltöltése, piknikezés... Mondjuk akár a Margit szigeten, valahogy augusztus végén...


Lenne rá igény? Fel mernétek vállalni? :) Eljönnétek? :)



2013. aug. 17. 16:26
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

Hát én mindenkiét nem fogom állni :D

De lesz sör, csak limitálva :D Meg bor, vagy mittudomén, ez szervezés kérdése :D


Első körben az a kérdés, lenne-e rá igény, eljönnétek-e?

Pár évvel ezelőtt, amikor csináltam egy hasonlót, 171 ember jött el egy közösségi oldalról, még vidékről is feljöttek. 5 pár jött össze, és barátságok is születtek :)

2013. aug. 17. 16:36
 12/47 anonim válasza:
benne lennék :)
2013. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
Szerintem ide többnyire csak fiúk mennének, kolbászfeszt lenne, úgyhogy kihagyom kössz:D
2013. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Nincs az a pénz.
2013. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
Én elmennék. Viszek egy liter hp-t is, gyertek! =D
2013. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
Hát erre 1 gyenge talán-t tudnék csak adni. Szerintem ez az ötlet több sebből is vérzik azért. Szerintem akik ezen az oldalon vannak, azok nem véletlenül vannak itt. Jó társaság esetén még talán rá is bólintanék, hisz közelben lakok és rá is érek. De nem hiszem, hogy az itteni átlag képes lenne ilyesmire.
2013. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
Szerintem félig hülyeség... ti is tudjátok mennyi perverz arc van itt,... ijesztő arcok vannak itt.
2013. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Pont az a lényeg, nem tudhatod, hogy milyen emberek vannak az oldalon :D Azért merült fel bennem az ötlet, mert én személy szerint már több jó fej emberrel is beszélgettem itt.

És nem itt élem a gép előtt az életem :) Én simán megszervezném...

Odamész, ha nem tetszik, elmész...ez csak egy felvetés ;)


És az sem igaz, hogy több pasi lenne...nem feltétlen...Azon a találkozón pl több csaj volt, mint pasi :D

2013. aug. 17. 16:48
 19/47 anonim válasza:
Én támogatom az ötletet!! Szólj ha összejön!!!
2013. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem/szex kategória, naná, hogy sokkal több fiú fog elmenni(feltéve ha lesz), csak figyeld majd meg.
2013. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!