Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » «»Benne lennétek...

«»Benne lennétek egy "spontán" összejövetelbe? Mindenki? «»

Figyelt kérdés

Ha lenne rá igény, és ember...össze lehetne hozni egy találkozót a GYK-sek között! Ismerkedés, hülyülés, szabadidő eltöltése, piknikezés... Mondjuk akár a Margit szigeten, valahogy augusztus végén...


Lenne rá igény? Fel mernétek vállalni? :) Eljönnétek? :)



2013. aug. 17. 16:26
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Már átrakták "Egyéb kérdések"-be :D
2013. aug. 17. 16:52
 22/47 anonim ***** válasza:
ha lehet kéményt seperni akkor ott a helyem!
2013. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Én is mennék, de jó volna!!!
2013. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim válasza:
Csinálni kéne egy oldalt (akár facen is lehetne), ahol összegyűjtsük, ki jönne el!
2013. aug. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

Ez a facebook oldal nem is rossz ötlet :) Egy kommunikációs csatorna, és akkor nem kell ezer levelet szétküldeni :)


Két lehetőség van:

- Pl Margit szigeten való meeting, akkor piknikezés, tollas, sörözés.

Annyiból nehezebb kivitelezni, hogy akkor ki kell "placcolni", és vinni kell sört, alkoholt , plédet..

- Vagy egy szórakozóhely, pl a Szimpla kert, ahol mindenki maga állná a piát.


Annó amikor szerveztem, mi egy pubba mentünk, ahol ezer forint volt a belépő, és külön termet kaptunk, korlátlan alkohol fogyasztással :) A végén elszámoltam a tulajjal, aki azt mondta, ha eléri a minimum összeget (70 ezer ft), akkor mindenki ihat korlátlanul :) Így mindenki jól járt :) Szerintem már ez annyira nem kivitelezhető, szerintem egy tulaj sem menne bele fix áras fogyasztásba :(

2013. aug. 18. 08:23
 26/47 anonim ***** válasza:
Én szívesen elmennék csak van egy nagy gond, nagyon messze lakom. Annyira utálom, hogy bármilyen találkozó, összejövetel vagy program van azt mindig Budapesten tartják és így soha egyikre se tudok elmenni. :(
2013. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Benne vagyok kérdező. Margitsziget is jó, de ha jobb helyet tudsz sem bánom. Nem vagyok fővárosi, de az utazás számomra megoldható, keress bátran ha tudsz valami fixet! ;)
2013. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Mennék. Tök jó lenne :D
2013. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Két időpont jutott az eszembe:


Augusztus 30. (péntek)

vagy

Szeptember 7. (szombat)


Melyik lenne a legjobb?


Kaja, és italozás szempontjából lehet jobb lenne találkozni a belvárosban, a Szimpla kertben , és akkor mindenki magának állná a dolgot...

Vélemény?


(Margit sziget is jó ötlet, csak akkor ki kellene mindent cuccolni, nem biztos, hogy a biztonságiak megengednének egy ilyen gyülekezőt, és nem tudok ennyi embernek piát/ kaját biztosítani) :D És hát időjárás függő is :S

2013. aug. 19. 09:55
 30/47 anonim válasza:

ez érdekes ötlet! :D

Elgondolkodom rajta. :D

De azért ha olyan sokáig gondolkodnék, míg már ti túl is lennétek rajta, akkor mindenképp írjátok le, milyen volt! :D

2013. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!