Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha valakinek privát üzenetet...

Ha valakinek privát üzenetet küldök, akkor látni fogja a nick nevem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, valahogy azonosítani kell hogy kivel beszélsz.

Azért nicknév (becenév, álnév), hogy ne a sajátodat add meg, és ne kereshessenek vissza ha nem akarod.

2013. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látni hát... És hála ennek valaki nem tudott valakivel nagyon kiszúrni (nem én).... :) Hasznos áruló.
2013. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Azért kérdeztem meg, mert most szerettem volna valakinek privát üzenetet küldeni, és még annak idején olyan "ügyes" voltam, hogy a saját nevemet adtam meg nicknévnek. De azt nem akarom ismeretleneknek megadni.


Valahogyan meg lehet a nicknevet változtatni?

2013. aug. 19. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudsz nevet változtatni. Esetleg ha írsz nekik e-mailt és nagyon könyörögsz..... de nem hiszem.
2013. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%

DE MEGLEHET VÁLTOZTATNI! Itt az élő példa, én.

írtam a modiknak egy levelet, amiben kértem, hogy változtassák meg a nevem X-re, és kértem, hogy valamilyen fomán jelzzék, hogy ezt megtették. Alig telt el egy-két nap, a nevem meg lett változtava.


De jól vigyázz! Csak egyszer kérheted, hogy változtassák meg.

2013. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!