Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy reagáltok, amikor egy...

Hogy reagáltok, amikor egy igazi kretén válaszol kérdésetekre vagy válaszotokra ezen a honlapon?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy negatív kritikát ír esetleg, vagy bármit, amivel nem értek egyet, hanem arra, amikor sérteget és szemétkedik, csak úgy szórakozásból vagy nagyképűségből.
2009. okt. 30. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hasonló stílusban visszaírok neki, bár tudom, hogy úgyse nézi meg
2009. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én meg lehet, hogy túl komolyan veszem ezt a válaszolósdit.

Néha lefordulok a székről, milyen szemetek vannak.

Nem a vicces hülyeségekre gondolok, hanem amikor tök normálisan leírom a véleményemet, kínosan ügyelve arra, hogy ne bántsak meg vele senkit. Egyesek itt élik ki szerintem valamilyen frusztrációjukat...


Amúgy köszi, hogy válaszoltál! :-)

2009. okt. 30. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én többnyire nem reagálok, mert az ilyen sértegető, szemétkedő alakoknak a legcikibb az, ha a poénosnak vélt beszólásuk hatástalan, választalan marad. Néha azért visszaszólok, de általában kerülöm a méltatlan, nem tárgyszerű vitákat.
2009. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez is egy megoldás. Én nem mindig tudom megállni. Kell egy kis önuralom.... :-)
2009. okt. 31. 09:06
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Elpusztulhat a kiscicád kérdező, ha nem vigyázol. Kiscica gyilkos vagyok.
2009. nov. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mivan????
2009. nov. 2. 15:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

jaaa :D

pl én írtam egy tök normális választ és egy csaj úgy leoltott :DD (persze utána én is őt)

aztán meg azt mondta hogy ő egy két diplomás aktív kereső nő :D

néha az ilyenek még viccesek is, nevess rajtuk

ha felb.szod magad rajtuk, csak neked lesz rossz

örülj neki hogy való életbe nincsenek ilyenek (sztem ha élőben találkoznál velük, meg se mernének szólalni :D)

2009. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Valószínűleg sokan tényleg nem mernének.

Így névtelenül páran nagyon bátrak!


Na meg persze egy dolog a szó, más dolog az egyéb kommunikáció (pl. tekintet)....

2009. nov. 14. 22:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
igen... meg ami meglep, néhányan úgy védik a véleményüket, mint a kutya a csontot, egy vicc az egész :D ezért kell lazán venni, nehogy te is olyan legyél mint ők...
2009. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én velem csak egyszer fordult elő, hogy a kérdésemre le h.lye k-zott valaki, pedig egy magyar nyelvi kérdés volt, amit feltettem... szóval a személyemnek semmi köze nem volt hozzá :D

Mindenesetre írtam a moderátoroknak, és pár órán belül törölték a sértő hozzászólást. Ezer köszönet nekik, nagyon rendesek voltak.

2010. jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!