Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van közöttetek valaki aki...

Van közöttetek valaki aki válaszolt egy kérdésre a saját álláspontja szerint, egy másik válaszoló pedig a hátteret nem ismerve szúrós megjegyzést tett a válaszotokra?

Figyelt kérdés
Én igen.Nagyon fáj, hogy igy viszonyulnak emberek a másikhoz, pedig nem is látnak bele az életében.Miért jó ez az illetönek??
2009. márc. 4. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én et nem csak ezen az oldalon gondolom így hanem az életben..vagyis inkább abban , és hogy elítélnek, de nem tudjak mi van
2009. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Valaki direkt csak ezért látogatja ezt az oldalt ...:(

Itt kiélheti magát. Lehet a mindennapjaiban egy elnyomott ember, nincs önbizalma itt meg ugye anonim mindent leirhat.

2009. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Többször. Első alkalommal küldtem az illetőnek egy privit, hogy szálljon magába, és gondolkodjon el, hogy mekkora állatságot írt, és örüljön, hogy nem ér el addig a kezem. Többi esetben már nem is fárasztom magam, okos enged alapon hallgatok...Hülyékkel nem vitatkozom mert legyőznek a rutinjukkal.
2009. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen volt már ilyen,de ahogy észrevettem nem csak velem,láttam már ezt más válaszolónál is
2009. márc. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem válaszra is, de a kérdésemre is volt már hogy így válaszoltak. Tudom hogy nem sok értelme van (és ez az oldal nem is erre való) de visszaírom neki a véleményemet.
2009. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,azzal mindenkinek tisztában kellenne lennie,hogy válaszunk,vagy kérdésünk kapcsán tömören kell fogalmaznunk.Volt egy kérdésem amire válaszoló azért nem válaszolt,mert nem írtam le,hogy miért kérdeztem.Nem mindegy az Neki?Minek írta,hogy hülye kérdés,azért mert nem tudja a választ?
2009. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Többször volt, ha olyanom van belemegyek vele a vitába. Ha normális érvekkel alá tudja támasztani a véleményét még élvezem is a vitát :) Elvégre nem gondolkozhatunk egyformán. Viszont ha csak mocskolódni tud és személyeskedni, akkor nem foglalkozom vele. Idegesíteni nem szoktam magam ilyeneken. De ennél röhejesebbnek tartom azokat akik feltesznek egy kérdést, de nem választ várnak rá, hanem megerősítést a saját hülyeségükre.
2009. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ismerős pl nekem van egy kérdésem ahova már kaptam is belőle. Pedig nem is érti a hát teret én az ilyeneken már csak röhögök kit érdekel gondolom én aztán azért ott legbelül téll pocsék érzés de ezt senki nem látja már.
2010. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!