Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontozzák le a jó...

Miért pontozzák le a jó válaszokat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azt vettem észre hogy sok jó, hasznos választ is lepontoznak. pl. énis 78%os vagyok, pedig mindig igyekszem hasznos válaszokat adni, mindig utánanézek mielőtt írok és csak akkor írok ha biztos vagyok a válasz helyességében, de mégis lepontoznak. Miért van ez?
2008. júl. 1. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert mások számára nem hasznos amit mi hasznosnak hiszünk.:-(
2008. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De egy olyan válasz ami megválaszol mindent ami a kérdésben szerepelt, az mi ha nem hasznos? :/
2008. júl. 1. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

valoszinü szerpe van a toplista miatt,sokan szeretnének elörébb jutni,vagy az illetöt valahol lepontoztàk,és bosszubol ö is pontoz.vagy csak eltérö a vélemény.

sajnos ez van

2008. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csatlakoztak olyanok a körbe, akik ezt poénosnak tartják, ezen szórakoznak. Szerintem is egyre több az ilyen eset. Én viszont így inkább kevesebbet jövök, kevésbé érdekel a dolog. Bár én még 93%-os vagyok, de 97% ról most estem vissza, és minden válaszom jó, megalapozott válasz volt (nem olyanokra válaszoltam velük, amik nézet, vallás, szexuális hovatartozás, stb. függőek). Nem kifejezetten hajtok, hogy az elsők közé kerüljek, de mégis bosszantó a dolog. inkább nem nézek föl olyan gyakran, mint eddig, így kevésbé idegesít a dolog.
2008. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert vannak bizonyos emberek, akik csak azt a választ tartják hasznosnak, amit hallani akarnak.

Pl. Fogyhatok 1 hét alatt 10 kg-t, ha tornázok, de nem tudok lemondani a pizzáról? - ha azt mondod, hogy nem és még meg is indokolod, akkor tuti lepontoznak, mert csak annak a válasznak örülnek, akik azt mondják, hogy "hát persze, főleg a Norbi duci tréninggel..." stb

2008. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert sok embernek fáj az igazság.
2014. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!