Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontozzák le a hasznos...

Miért pontozzák le a hasznos válaszokat is? Sokszor azért nem válaszolok egy kérdésre, mert látom hogy előttem ész nélkül lepontoznak mindenkit, én meg lelkemre veszem, persze feleslegesen.

Figyelt kérdés

Példa: itt ez a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Tudnék segíteni a kérdezőnek de minden válasz, még a használhatók is levannak mind pontozva. Ezért írjak be? Hogy engem is lepontozzanak? Sokszor csak azért nem válaszolok mert látom hogy előttem már mindenki levan pontozva, ha hasznos választ adott, ha nem.


És ezalatt a kérdés alatt válaszolókat mindet hasznosnak fogom pontozni!!!!


2009. febr. 23. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
azért hogy véletlenül se legyen több pontod mint neki...és hogy a válazsod rossznak tűnjön övével szemben, ő legyen a a zseni
2009. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Nem mindegy hogy miért?

Mégis mi jó származik neked abból ha nem pontoznak le?

Ugye nem mondod komolyan hogy téged zavar az ilyesmi, pff nézd nekem 80% válaszom hasznos az olvasók szerint, szerintem az valahol a 98-99 körül kéne hogy legyen, de kit érdekel, az a fő hogy segitsek neki, nem az hogy több pontom legyen...

Pff hány éves vagy hogy ilyeneken gondolkozol?


17-f

2009. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Miért, mire jó, ha pontoznak? Mit érdekel téged, hogy mennyire pontoznak le? Számít valahol? Szerintem ne törődj az ilyen barmokkal, elég, ha te tudod, hogy jobb választ adtál. A többi nem számít! :)
2009. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tessék, most is levan pontozva a 3 válaszból 1 pedig én felfele pontozok :)

Ez olyan apróságok ha az ember nem figyel oda akkor nem érdekli, pl a buszon hangosan zenét hallgató 17 éves taknyok, ha már egyszer észreveszem már nem is tudok másra figyelni csak arra hogy miért csinálja ezt?? A lepontozást is csak nemrég vettem észre, néhány hete, és azóta direkten figyelem hogy mennyi irigy ember van hogy ezen élvezkednek :D

2009. febr. 23. 20:14
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Ad1: Mint ahogy ők azon élvezkednek, hogy pontozgatnak, úgy te is azon töröd magad, hogy pontozgass. Ugyanolyan vagy, mint ők, csak pepitában.


Ad2: Az, hogy neked egy válasz fontos, még nem biztos, hogy másnak is az.

Miért gondolod, hogy a te véleményed az egyedül üdvözítő és helyes? Nekik nem lehet más véleményük?


Ad3: Mit számít a pontozás? Több leszel tőle, vagy mi?

2009. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

hát figyi, ha tudod a választ a kérdésre, és mégsem segítesz mert félsz, hogy lepontoznak akkor nem is érdemelsz 1pontot se!

De azért szeretném ha megosztanád velunk, mennyivel lesz szebb a napod ha kapsz 2pontot!?

2009. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat :)
2009. febr. 24. 12:11
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem érdekel, mennyire pontoznak le. Ha tudom a jó választ, válaszolok, hátha pont az segít valakinek.

Le is vagyok pontozva rendesen ! De kit érdekel?

Néhány bunkó miatt ne kapjon rendes választ az, akinek esetleg fontos lenne?

2009. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Én csak egy dolgot figyeltem meg itt:

és ebben teljesen az oldal készítői és karbantartói a hibásak, övék a felelősség.

Ugye a "hasznos volt nekem ez a válasz" azt jelenti, hogy a kérdésemre olyan választ kaptam, aminek hasznát veszem, ergo nem hiába tettem föl a kérdést. Ez lehet a legbanálisabb miveltisztítsamazablakomat féléktől elkezdve a legkomolyabb családi konfliktusokig minden, a lényege az, hogy te, vagy aki a kérdésre téved, ugyanúgy tanul belőle.

Viszont - és itt a nagyon nagy hiba! - a véleményedet is ezáltal nyilváníthatod ki, magyarán ha neked nem tetszik egy válasz, nem reagálni kell rá (hogy ne offolj), hanem pontozni. És ez szerintem nem ugyanaz. Mert attól, hogy hasznosnak találtam egy választ, még nem biztos, hogy egyet értek vele... Naa, elég nehéz ezt kifejteni, de biztos értitek, mire gondolok...


Éppen ezért én nem szoktam belőle nagy ügyet csinálni, úgy kezelem az oldalt, mint egy fórumot, kötött szabályokkal. Nem a pontgyűjtés vezérel. :) Hanem a segítő szándék. :)

2009. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

ajánlom figyelmetekbe... rá fogtok jönni, melyik hozzászólás az érdekes. Ehh.

2009. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!