Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet jelenteni a...

Hogyan lehet jelenteni a trollok válaszait?

Figyelt kérdés
Ott van a sarokban az a kis "jelentem" ikon, de az sajnos nem működik, pedig kiírja, hogy a moderátorok ellenőrzik a kérdést. Egyszer indítottam egy kamu topicot, nem volt durva, vagy ilyesmi, csak vicces, de törölték, végülis jogos volt, beláttam utána. De vannak olyan felhasználó nevek, akiknek (a google-ban rákerestem a hozzászólásaikra) csakis kizárólag trollkodó megnyilvánulásaik vannak, tehát direkt ezért regisztráltak. Ezeket miért nem törlik a moderátorok?

2013. okt. 22. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
a trollok az oldal motorjai
2013. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem. Az értelmes hozzászólók az oldal motorjai! Csakis.

Talán úgy lenne jó a válaszod, hogy "a trollok az oldal moderátorai"??? ;)))

2013. okt. 22. 11:38
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha valaki NAGY troll, akkor egy idő után törlik. A kicsi trollokat meg etetni kell, hogy nagyra nőjenek :)
2013. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:)) hát ja, lehet. Mondjuk én az összeset törölném a modik helyében, ha már ezért fizetik őket. Dehát vkinek büdös a munka.
2013. okt. 22. 12:06
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, és ez ráadásul törvénybe is ütközik. Felveszi a lóvét, de nem dolgozik meg érte. Az érthető, hogy a fórumozóknak anonimitás kell, mert lehet, hogy valaki kényes kérdést szeretne feltenni (egészség, szex, önismeret stb), de a modiknak minek az anonimitás? Őket névvel és fényképpel fel kellene tüntetni az oldalon, mert rajtuk felelősség van, míg a fórumozókon nincs (legalábbis lehet őket törölni, ha olyat írnak).
2013. okt. 22. 12:12
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Trollkodni jó. Próbáld ki és vidám leszel!
2013. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam egyszer (ja, nem, bocs kétszer) úgy, hogy olyan kérdéseket indítottam. De annyira lealacsonyító volt. Nekem utána nem volt jó. :)
2013. okt. 22. 12:35
 8/12 szántóvető ***** válasza:
79%

a GYIK célja hogy minél többen olvassák a hirdetéseket,ehhez szükség van mindenkire.ha a fórumozók háromnegyedét kitiltanák akkor nem hirdetne senki.

[link]

2013. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ide járók 80%-a trollkodni vagy a troll kérdéseket és válaszokat olvadni jár ide. Ha nem lennének trollok akkor az oldal már rég becsődölt volna.

Ráadásul a trollok vidám perceket adnak az embernek, egy-egy nagyon vicces kérdést olvasva az ember elfelejti a gondjait.

A trollkodás egy művészet, tisztelni kell nem támadni.

2013. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Azért mert trollkodsz max lepontoznak vagy jót röhögnek,attól függ milyen a társaság/téma.


törölni akkor szoktak az oldalról ,ha van pofád kimondani az igazat,ez általában b.ssza a csőrüket.

2013. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!