Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit fogott meg a trágárság...

Mit fogott meg a trágárság szűrő? ( Miért nem lehet megmondani, melyik szóval volt gond? )

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 4. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a "búzás" szó az.
2013. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neked engedte leírni, pedig ez itt nem is 18+os szűrő, hanem 18 alatti szűrő, amit itt van.
2013. nov. 4. 22:20
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem túl nehéz visszadobni a szót a "bunkó" felhasználónak, hogy te figyi: ezt a szót cseréld már le egy másikra, mert ezt így nem fogadjuk el...

Ezt még fél év programozás után is meg tudtam csinálni, itt még egy checkboxot sem képesek LABEL-el kezelni...

Úgyhogy lehet nem ér ennyit az egész, csak így nem lehet beszélni mással, amíg ők buz*znak, anyáznak, meg qrváznak.

2013. nov. 4. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, a durva és az anyagú egymás mellett hasonlíthat valamire :)
2013. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Át kéne állnom 1337 nyelvre...
2013. nov. 6. 07:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jutott amúgy, hogy egyszer 3456x kellett végigolvassam és újraszerkesszem az egyik válaszomat, mert folyamatosan fennakadt a trágár szűrőn, de nem volt benne egy trágár szó sem és ez fantasztikus volt.


A végén már az egész válaszom úgy nézett ki, mintha egy másik bolygóról írtam volna, mert tele voltak a szavak #, @, * és § jelekkel, hogy valahogy engedjék már át.

2013. nov. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!