Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért csak 2 óránként lehet...

Miért csak 2 óránként lehet kérdést feltenni ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Engem személy szerint idegesít, hogy csak 2 óránként lehet kérdést feltenni. Miért nem lehet például negyedóránként?

Van úgy, hogy nincs időm megvárni 2 órát mert dolgom van- Később pedig már eszemben sincs mit akartam kérdezni.


2013. nov. 21. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

mert a GYK. szabályzatában ez szerepel:

Milyen szabályokat kell betartanom a kérdés kiírásakor?

"Napközben 30 percenként egy kérdést írhatsz ki, éjszaka pedig 2 óránként egyet."

http://www.gyakorikerdesek.hu/help


(és Te, amikor regisztráltál erre az oldalra, a regisztrációddal ezt elfogadtad...)

2013. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Éjszaka két óra a sok troll miatt, ebben az időszakban a kérdések valódisága már nem éri el a korábbi órák szintjét. Napközben fél óra, nehéz elképzelni hogy valakinek annyi megoldatlan problémája lenne hogy azt 15 percenként megkérdezze. Ha pedig el is felejted, nem lehet komoly dolog.


Azt is megpróbálhatod hogy a hasonló témakörbe tartozó kérdéseket, egy kérdésben fogalmazod meg. A szabály kitér arra hogy ne csináld, de nem feltétlenül fogják ezt törölni vagy egyáltalán jelenteni. Még mindig jobb 3 kérdést egyben feltenni mint szinte ugyanazt háromszor, főleg ha egymásra épülnek. Akkor a válaszadónak is könnyebb, mert ő látni fogja ha még írtál, míg egy új kérdést lehet átfut vagy nem is látja

2013. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régebben én úgy volt, hogy 1 óránként írhat az ember új kérdést? :O Amikor először regisztráltam, akkor úgy emlékszem, mintha így lett volna. Bár ritkán írok ki kérdést, inkább csak válaszolgatok, ezért nem is tűnt fel. :)
2013. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!