Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel óránként csak 1 kérdést...

Mivel óránként csak 1 kérdést lehet feltenni, ezért kék szemhez nagyon durva lenne a sötétbarna haj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Eredeti hajszínem közép szőke,de nem szeretem. Szeretném befesteni sötétbarnára,de pár ismerősöm szerint elég furcsa lenne az égszínkék szememhez a sötétbarna haj. Szerintetek?


Valamint igaz,hogy nem pont ebbe a témakörbe tartozik,de mit tudok tenni,hogy a sminkem ne kenődjön el 1-2 óra után? Maxfactor és Avon termékeket használok. Velük lehet a baj? Hallottam már,hogy lakkozzam le a sminkem és tartósabb marad,ez mennyire igaz?


Köszönöm előre is a válaszokat!:)


16/L


2010. aug. 18. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem kék szemhez a legjobb választás a sötét hajszín

[link]

hát ha használsz szemhéjpúdert akkor előtte sima púderrel púderozd be a szemhéjad

2010. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kék szemem van barna hajjal, jobban is tetszene, mintha szőke lennék. :) Biztos jól állna.:)
2010. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az első kérdésre a válasz:

szerintem nem lenne furcsa, tesómnak is kék a szeme és sötétbarna a haja

de vannak olyan oldalak ahol meg tudod nézni, hogy milyen hajszín áll jól

[link]

[link]

én is így néztem meg, hogy milyen haj áll jól :D

2010. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem furcsa, pont hogy kiemeli a világos szemeket. Viszont, lehet azért mondják az ismerőseid, mert rajtad nem tudják elképzelni, nem menne az arcodhoz. Amúgy csak mellékesen mondom, hogy a sötét hajszínek kiemelik a bőrproblémákat ill. az apróbb hibákat. Szerintem próbáld ki hajszínezővel, de olyannal ami 6-8 hajmosásig tart (pl. a palette-nek van ilyenje), így nincs olyan nagy kockázat.

Másik kérdés:


a lakkozás szerintem nem jó. Vannak kifejezetten erre a célra fixáló spray-k, bár nem olcsók (asszem Douglasban lehet kapni), vagy ha pl. az a problémád, hogy alul a szemceruza elkenődik, spirálozd ki egy kicsit az alsó pillák tövét. Nekem bevált.

2010. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)


-Eléggé hozzá vannak szokva,hogy a szőke hajammal kislányos vagyok(körülbelül úgy nézek ki,mint egy porcelán baba),ezért mondják,hogy nem lenne jó.


-Szerencsére (lekopogom) nincsenek problémák az arcbőrömmel és túl nagy hibát maximum a túl nagy szemek jelentik.:D

2010. aug. 18. 18:40
 6/7 anonim válasza:
nekem is kék szemem van, és sötétbarna hajjal, igaz, hogy az anyémet sokszor összekeverik a fekete hajjal, mert annyira sötét. de sztem nem gáz
2010. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*enyémet
2010. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!