Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Több pontot ér-e, ha a kérdés...

Több pontot ér-e, ha a kérdés feltevője ítéli hasznosnak a választ, mint a mások értékelése?

Figyelt kérdés

Mert, ha komoly a kérdés, akkor a lényeg azon van, hogy a kérdező megkapta-e a kellő információt!

Bár sokszor úgy látom, hogy a kérdező, vagy el sem olvassa a választ, ill. nem reagál rá.

A többi felhasználó értékítélete pedig, tisztelet a kivételnek, teljesen kaotikus! (Szerintem!)


2008. júl. 11. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Jelenleg nem.

A pontozás azonban már több mint egy éves szisztéma alapján működik, s azóta az oldal sokat változott, épp ezért lehetséges, hogy hamarosan változtatunk majd rajta.

2008. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is sajnálattal látom, hogy a kérdezők el sem olvassák a választ, legalábbis se ponttal sem kommenttel nem jelzik, hogy olvasták volna.

Természetesen nem a váleménykutató kérdésekre gondolok, hanem a hol van, mennyiért, meddig, kicsoda, mi az elérhetősége? témákra.

2008. júl. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudhatod, hogy a kérdező pontozta-e a választ, mert amíg csak ő pontozza, addig az nem látszik...

Valami olyan gomb kellene, hogy "Köszönöm, a választ megkaptam, a kérdést bezárom!" :) S abból lehetne látni, hogy a kérdező elégedetten távozott a tudatlanság mezejéről:)

2008. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valahogy az csak kitűnik a százalékos értékelésekből, mégha komment nem is érkezik, hogy a kérdező reagált-e rá.

Jelen esetben nem tudom hányan nyomták meg a "hasznos" gombot rajtam kívűl, de a kapott 3 db. választ én pozitívan értékeltem, és az eredményjelzőn mindháromnál azonnal 100%-os hasznosságot jelzett!

Engem az bosszant, ha a kérdező vagy lustaságból, vagy mert nem tudja, hogy kell utánanézni az őt érdeklő dolgoknak, könnyebbnek találja itt feltenni a kérdését, és erre valaki, vagy segítőkészségből, vagy mert Őt is érdekli a válasz, alaposan körüljárva a témát hasznos választ küld, esetleg még hivatkozással is megerősítve, köszönetképen mégcsak nem is értékelik, sőt "balhé"-ból még le is pontozzák. (Jó hosszú mondat sikeredett.)

Végezetül:

"Köszönöm, a választ megkaptam, a kérdést bezárom!"

2008. júl. 12. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Mit értesz az alatt,hogy 'a kérdést bezárom'?

ha arra,hogy többet nem lehet rá válaszokat írni,akkor szerintem az rossz ötlet,mert miért ne lehet még írni válaszokat később,akár egy hónap múlva? pl.ha valakinek ugyanaz a kérdése,akkor az is olvashatna minél több választ.

2008. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!