Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek el tudok érni...

Szerintetek el tudok érni 100%-ot itt GYK-n?

Figyelt kérdés

Ha kombinálom az alábbiakat a válaszolásban:


-intelligencia, élettapasztalat, tehát tényleg jó tanácsokat adok

-empatikus vagyok, tehát benyalok a meleg szarig a kérdezőnek, és a többi válaszolóra is mindig pozitívan reflektálok

-a női olvasók miatt teszek bele egy csomó csöpögős szentimentális megjegyzést, vagy akár idézetet, és az előzőekkel kombinálom?



#GyakoriKérdések #gyk hasznos válasz
2013. dec. 2. 20:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Néhány tanács: politikába ne keveredj, ott mindkét oldal lepontoz azonnal. Női vitákban mindig olyanokat írj, hogy "Rúgd ki! Rohadjon meg! Lapát!" ezt nagyon szeretik, mert kibicnek semmi sem drága. Gyerek-ügy: nem bántani, azt csinál, amit akar, totális szabadság, még ha az asztalra szarik is, azt mindig felpontozzák. Állatok: imádod az állatokat, együtt alszol kutyával, macskával, lóval, leguánnal, egy tányérból eszel a madárpókkal, ezt imádni fogják, ezért plusz-plusz pont jár...
2013. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Mindig azt válaszold, amit hallani akarnak. Véletlenül sem őszintén.
2013. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
80%
én már értem el annyit :)
2013. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Bevallom, politika kategóriába még bele se néztem, mert nem érdekel, nincs tévém se, és nem követem a politikai híreket sem, annak ellenére, hogy vállalkozó vagyok, és az adókulcsok pl. érintenek.


Az tény, hogy a politika kategóriában biztos kapnék lepontozást, ott ugye nem lehet megúszni, a nagy ellentétek miatt nem lehet megfelelni mindenkinek.


A gyerek liberalizmus tényleg jó lehet. Voltam egy esküvőn, és az egyik rossz kisfiú vízzel töltötte meg a lufikat. Én két másik, díszbe öltözöttel álltam mellette, és a fiú kérdezgette: -Apa, földhöz vághatom a lufit? Mire az apja: -Igen, csak mondd meg azoknak az embereknek, hogy menjenek el onnan előbb!


Valamiért nem ott vágta földhöz a gyerek a lufit, pedig szétrugdostam volna az ünneplő cipőmet a bordáin.

2013. dec. 2. 20:17
 5/32 anonim ***** válasza:
83%

olyat írj ami tetszik az embereknek, ne az igazságot.

Őszinteséggel a való életben is kitörölheted a segged. :)

2013. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%

Az emberek csak azért is lepontoznak ha te jobb vagy mint az átlag. Akkor is ha valaki nem jó választ írt de te igen, akkor ezek az emberek sok esetben minden választ automatikusan "nem hasznos"-nak értékelnek, mert ha ők megkapták akkor másé se lehessen jó. Soha nem lennél 100%-os, mivel még a csak objektív és csak hozzáértő válasz esetén is lesznek akiknek ez szemet szúr. Ezen kívül vannak kérdezők akik olyan dolgot akarnak hallani ami nem az igazság. Te jóhiszeműen megadod a jó választ, és ők lepontoznak azért mert nem arra kíváncsiak, vagy nem képesek elfogadni hogy az a jó válasz.


A többi már matek. 100% az tényleg 100%, esetleg 99,5% fölött kerekítve. Nem lehetséges úgy 1000 választ írnod hogy abból legalább 995 csak jól legyen értékelve, mert az emberek nem fogják ezt megtenni.

2013. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Igen, sajnos csak akkor, ha azt írod, amit hallani akarnak, mert mindig lesz olyan, akinek nem tetszik a válaszod, és lepontoz :) Nem lehet könnyű, de úgy látom másnak is sikerült :P Utolsónak csak annyit, hogy igen, talán sokszor úgy tűnik, hogy az életben nem megyünk semmire őszinteséggel, de sokkal jobban értékelik az őszinteséget, ( pl. munkahely, stb. ) , valamint szerintem ettől vagyunk egyéniek, hogy mindenki máshogy lát dolgokat, ami pedig nem mindenkinek fog tetszeni, de nem kell vele foglalkozni :)
2013. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
67%
#5/7-esnek írtam, nem az utolsónak, mert mire begépeltem, már született egy újabb válasz addig :)
2013. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
67%
Már rá is repültek a "bennszülöttek" az első hozzászólásomra. :))
2013. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
Nem, mert ha elérnéd azért is lepontoznának, nehogy má százas legyél.
2013. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!