Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hiszik a nők, hogy mert...

Miért hiszik a nők, hogy mert ők nők, avval mindent el lehet érni?

Figyelt kérdés

Konkrétan van, akit nagyon idegesít, ha valaki ezt kihasználva akar előrébb jutni.

És emiatt olyan területekre jutnak be, ahol semmi keresnivalójuk(gépipar, építőipar, stb...)



2013. aug. 16. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem rendőr ismerőseim panaszkodnak erre.
2013. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de eddig eszem ágába nem jutott a nemem előnyeit kihasználni munkahelyen.

Az ilyen nőktől még nekem is felfordul a gyomrom..

2013. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Te most tényleg azt hiszed, hogy egy nő könnyebben bejut pl. a gépiparba, csak azért, mert nő? Épp hogy nehezebb dolga van, mert mindenki azt hiszi, hogy hülye és nem ért semmihez, pont azért, mert nő.
2013. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát utolsónál a pont szerintem...

Ide nem azért jutnak be, mert nők. Vannak helyzetek, ahol ki tudjuk használni, pl. alkudozás (mondjuk piacon), vagy fizetik a férfiak az italunkat, ételünket. De egyéb dolgokban nem szeretem kihasználni a nemem előnyeit, mert úgy érzm kiszolgáltatottá válok.

2013. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azert,mert ez az igazsag. Es ne mondj olyanokat,hogy semmi keresnivalonk nincs egyes teruleteken. Ha a ferfiak mindent olyan jol csinalnanak,ahogy hiszik, nem lenne ra szukseg,hogy ferfias munkat vegezzenek a nok.
2013. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En dolgoztam kulfoldon egy cegnel arab vezetoseggel. Volt 1-2 kelet europai 20-22 eves lany akik azutan jutottak jobb pozicioba hogy lefekudtek a tulajjal vagy managerrel akik egyebkent ugy neztek ki mint a Jeti es chubakka klonjai. Mondjuk ez nem csak ezeket a kis rib.@ncokat minositette hanem a ceget is.
2013. aug. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Így igaz, semmi keresnivalójuk nincs. Valaki dicsekedett avval, hogy a műszaki egyetemek bizonyos szakán több nő van már, mint férfi. Ez nagy hiba, szerintem, diszkrimináció ide vagy oda, megtiltanám, hogy nőket felvegyenek ilyen helyekre. Épp elég kacat van már a gépiparban, megmagyarázhatatlan gagyi(szintén a gépiparban dolgozom) és boldog-boldogtalant alkalmaznak ott. Csak mert....valamiért.
2013. aug. 16. 13:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert szerinted aki nő, az csak és kizárólag idióta lehet? Gratulálok...
2013. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én jelenleg azt hiszem hogy az avval igazából azzal. Ha már jani akarsz lenni, legalább írj igényesen. És ha szerinted bizonyos szakmákban semmi keresnivalójuk a nőknek, akkor van egy rossz hírem: semmi keresnivalód a XXI.sz-i Európában. Menj az arab országokba, vagy pofa be. Azért mert te béna vagy, ne a nőket okold.
2013. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert két tábla van a zsebükben. Az egyikre az van írva "egyenjogúság", a másikra az, hogy "dehát én nő vagyok". Mindig azt húzzák elő, és mutatják fel, amelyik éppen a hasznukra válik. Nincs olyan helyzet, amelyikben valamelyik tábla ne vinne előre!
2013. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!