Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek melyik a legvicces...

Szerintetek melyik a legviccesebb, legcikibb kérdés a Szerelem, szex kategóriában, itt a Gyakorin?

Figyelt kérdés

melyik az a kérdés, ami enyhén szólva röhejes volt?

linkkel, kérlek!



2013. dec. 13. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
minden 3. az
2013. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

:))

pl?

2013. dec. 13. 20:45
 3/13 anonim ***** válasza:
2013. dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Egy ork ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen:


"SOS! A CD-tartóban tárolom az óvszert, és véletlenül CD-t vettem ki. Most mi lesz?"

2013. dec. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

mind a kettőtöknek ment a zöld kész


ez halál :))))

2013. dec. 16. 06:18
 6/13 anonim válasza:
100%
A "belém tört a lecsókolbász" se rossz..:DD
2013. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A klasszikus: "Tampontól lehetek terhes? 13/L" :D
2013. dec. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Leg-nek nem nevezném egyiket sem, de van bennük figyelemre méltó:


Tetszik egy lány, közel lakik hozzám, de csak a tökömig ér. Mit tegyek?


Álmomban újra és újra elveszítem a szüzességem. Ez jelenthet valamit? - az egyik válasz: van ilyen műtét is, hogy visszavarrják a szűzhártyádat. japánban kis zacskóban is lehet kapni, amit csak fel kell tapasztani és az élő szövet visszaeszi magát. lehet, hogy ilyet használsz, viszont valaki bejár hozzád, míg alszol?


Tegnap itt aludt a baratom. Es fürdés után gumi nélkül betette de csak pár centit. Ugye ettől nem lehetek terhes?


Egy 11 éves fiúnál természetes az hogy 5cm-s a farka de ha feláll 11? (értelmes VÁLASZOKAT! )


Ha valakinek szeretője van, az szereti?


Szerintetek, ha a főnököm a kolléganőmet folyton az én nevemen szólítja, az enyémet meg nem téveszti el, melyikünk tetszhet neki jobban?


Általában mi történik azután ha az utcán leszólítanak és azt mondják hogy modellügynökségtől van?


Ha egy férfi önkielégítés után, még mielőtt kezetmosna megfog egy tárgyat, majd ugyanezt egy nő is megfogja és kézmosás nélkül nyúlna a vaginájába, akkor terhes lehetne?


A masztitol teherbe lehet esni?

2013. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ettőől szakadtam:

"A hugycsövembe dugtam a fogpiszkálót, lehet nagy baj? Mielőtt leoltanátok, csak unatkoztam."

2013. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2013. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!