Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Neked gyakori kérdések oldalon...

Neked gyakori kérdések oldalon tehát itt: hány kérdésből, hány megválaszolt, választ adott- válaszolatlan, és megválaszolatlan kérdésed van?

Figyelt kérdés

Nekem: 312-kérdésből 193-válasz ebből: 157 helyesen megválaszolt, és 5-öt töröltettem!

_____________________________

Azért tettem fől ezt a kérdést, mert nem tudom hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, velem van a gond, vagy ténylegesen van valami probléma a Gyakori-kérdések közösségében!


2013. dec. 19. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt hol lehet megnézni? És hogy töröltettél?
2013. dec. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

37-re növelted a helytelenül megválaszolt kérdéseim számát!

Ezt úgy tudod megnézni ahogy én hogy egyesével megnézed és kiírod egy papírra ha több felhasználód van (Mint nekem) akkor összeadod összegzed és ki tudod írni!

Úgy tudsz töröltetni hogy írsz a honlap adminjának! Nekem 1 órán belül segített eddig mindig! A törölt értéket megjegyzed!

2013. dec. 20. 00:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te érsz rá ennyire, hogy ilyeneket számolgass. 38
2013. dec. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19 kérdés, 3ra nem érkezett válasz.
2013. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zabmester ***** válasza:

Nem is az, hogy nem érek rá, mert most éppen igen, de ki a francnak van ehhez kedve? :D

Mondjuk azt meg tudom neked mondani, hogy összesen 5 kérdést tettem fel (a jelenleg használt regisztrációmmal), és mindegyikre kaptam választ. Mennyi idő alatt tettél fel 312 kérdést? Mert azért ez elég sok :D

Megnéztem, a régi regisztrációmmal, amit kb. 6 éven keresztül használtam, ott volt nagyjából 145 kérdésem (nem számoltam meg egyesével, csak azt néztem meg, hogy kb. 29 kérdés fér el egy oldalra), bár párat töröltem a listából (nem az egész oldalról, és nem törölTETTEM, csak simán töröltem, tehát én már nem látom, más attól még láthatja), ezeknek nagy része gyerekkel kapcsolatos kérdés (6 éve született a fiam), de van közötte egyetemmel, munkával, jogi dolgokkal, ilyen-olyan termékeknek a beszerzési helyével, elektronikai cikkek minőségével kapcsolatos kérdés is, meg néhány véleménykérős, pl. filmmel, könyvvel kapcsolatban, mert simán csak érdekelt, hogy más embereknek tetszik-e az, ami nekem, vagy mi tetszik nekik.

2013. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 legalább jól válaszolt!
2014. jan. 3. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!