Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kerek "Egy veletlen kerdes"...

Ha kerek "Egy veletlen kerdes"-t, hogy hatha valaszommal segithetek, akkor miert hoz fel nekem tavaly aprilisi vagy idei, de fel eves vagy meg regebbi kerdeseket? Miert nem csak az aktualis, lezaratlan/megvalaszolatlan kerdeseket "adja" az oldal?

Figyelt kérdés
...pl., az iden juniusi kerdezot lehet, mar nem is erdekli, hogy a vemhes macskajat bantja-e a masik kandur, vagy egy 2007-es kerdes augusztusbol, van-e a vilagbajnok x sportagakban...
2009. dec. 14. 05:38
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Talán mivel az a neve, hogy véletlen kérdés és nem az, hogy véletlen friss kérdés....egyszerűen nem arra való amit te akarsz, hanem ami a neve is....mi ezen a kurv@meglepő azt nemtom
2009. dec. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen igaza van az előző válaszolónak.

De jó felvetés amit felhoztál talán mondani kéne az oldal szerkesztőinek mert hasznos lenne. Nekem is jól jönne és azoknak is akiknek nem jött válasz a kérdésükre! :)

2009. dec. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

... valoban remes otleteim vannak...!

Segiteni szerettem volna. Szegyellem is magam miatta.

:-(((

2009. dec. 15. 04:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy rémes. Szerintem igenis jó ötlet! Komolyan mondtam hogy írni kéne a szerkesztőségnek ;)
2009. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!